Narty damskie Fischer RC One Lite 72 2022 + RS9 GW

ID: S1066

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A15221
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • 1 319,00 zł 1 099,00 zł
  • oszczędzasz 220 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Rc One Lite 72 WS 2022 to doskonały wybór dla Pań, które nie chcą się męczyć na stoku. Niska waga oraz wysoka tolerancja na błędy sylwetki podczas jazdy sprawiają że narty Rc One Lite 72 WS są idealnym rozwiązaniem na całodzienną przygodę na stoku.

Początki narciarstwa czy rekreacyjna jazda? Nieważne. Narty Fischer RC One Lite 72 WS są łatwe do sterowania, precyzyjne w manewrowaniu i niesamowicie szybko wybaczają błędy. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. Użyte w konstrukcji włókna szklane powodują iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla początkujących narciarek jak i dla kobiet jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet. Elegancki i minimalistyczny design "przykują oko" innych narciarzy na stoku. Przesunięty środek ciężkości powoduje, że inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu siły.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. RC One Lite 72 WS linia damskich nart, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza.

Narty wyposażone w rocker, dzięki czemu inicjowanie skrętów jest jeszcze łatwiejsze.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 120-72-99
PROMIEŃ 12.5m / 155 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 140, 150, 155, 160 cm
WAGA 1500g / 155 cm
WIĄZANIE RS9 GW (2.5-9 DIN)/ T51221
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 140 i 150: 215-339 mm 155 do 160: 239-363 mm 
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

FIBRE TECH
Specjalna sieć z włókien szklanych o harmonijnych właściwościach gięcia. Narty wyróżniają się doskonałą zwrotnością, a także poprzeczną sztywnością.

EXTRUDED BASES (ŚLIZG TŁOCZONY)
Tłoczony ślizg to najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Bardzo prosty w użytkowaniu, łatwy w naprawie. Nawet bez smarowania jest szybszy od nasmarowanych ślizgów spiekanych.

AIR POWER CONSTRUCTION
Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Niska waga sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda staje się łatwiejsza

WOMEN BMP
Przesunięty środek ciężkości do przodu, dzięki czemu narta jest łatwiejsza do prowadzenia.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!