Narty Fischer RC4 The Curv DTI 2023 + Protector 11 GW

ID: A08421#T41522#171

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A08421 T41522
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 3 299,00 zł 2 599,00 zł
  • oszczędzasz 700 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty Fischer The Curv DTI w sezonie 2023 zostały udoskonalone w porównaniu do swojego rok młodszego modelu. Innowacje, takie jak DIAGOFIBRE - drewniany rdzeń owinięty włóknem szklanym zapewnia wyjątkowo wysoką sztywność skrętną przy minimalnej wadze oraz Titanal, który gwarantuje najlepszą stabilność i jednocześnie niższą wagę. Wszystko to składa się na jedną z najbardziej wszechstronnych, a jednocześnie szybkich nart z kolekcji Fischer. 

SHAPE TI 0.5 czyli dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów wydajności i geometrii narty zapewnia optymalną przyczepność i stabilność oraz płynniejszą jazdę.

Równowaga płynności, szybkości, precyzji oraz stabilności którą daje nowy model RC4 The Curv DTI wywoła uśmiech na twarzach poważnych narciarzy szukających pełnej zabawy w górach. Technologia Triple Radius umożliwia dynamiczne, ostre skręty o dowolnym promieniu. Wzmocnienie siatką carbonową wokół lekkiego drewnianego rdzenia utrzymuje niską wagę oraz wysoką sztywność poprzeczną aby zapewnić stabilność i uczucie pewności na narcie. 

Kolekcja składa się z różnych długościach narciarskich - idealna narta dla każdego stylu jazdy. Każdy długość oferuje dopracowaną w szczegółach konstrukcję Triple Radius, pozwalającą na idealne wycinanie krótkich, średnich i długich skrętów.

Seria The Curv została zaprojektowana przez trzech specjalistów a tak naprawdę legendy narciarstwa alpejskiego. Hans Knauss, Mike von Grunigen i Kristian Ghedin i to oni ze swoim długoletnim doświadczeniem zaprojektowali cała nową serie The Curv która już podbija stoki na całym świecie. Najważniejszym celem było stworzenie narty która będzie wycinać idealne skręty. Prace nad serią The Curv rozpoczęły się już w roku 2017 i dopiero po 4 latach ciężkiej pracy, wielu testach i dopracowaniu wszystkiego w najdrobniejszym szczególe powstała serii The Curv. Seria The Curv już w pierwszym roku od pojawienia się na rynku mocno wkroczyła w świat narciarstwa i na zawsze je zmieniła.

Fischer RC4 Curv DTI  wyposażone są w płytę ALLRIDE, która szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami Protector PR 11 .

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 120-70-102
PROMIEŃ 13m / 164 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 157, 164, 171, 178 cm
WAGA 1950g / 164 cm
WIĄZANIE PROTECTOR PR 11 GW / T41522
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

DIAGOFIBRE
Innowacyjne ukośne ustawienie siatki z włókna szklanego zapewnia doskonałą stabilność skrętną przy maksymalnej mocy i stabilności na zakrętach.

PŁYTA ALLRIDE
Płyta jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

AIR CARBON TITANAL 0.5 MM
Rdzeń drewniany połączony z podwójną warstwą Titanalu, wzmocniony powietrzem węglowym. W efekcie takiego połączenia otrzymujemy idealną przyczepność krawędzi i wyjątkowo płynna jazdę.

SHAPE TI 0.5
Dopasowanie grubości i kształtu tego wysokowytrzymałego stopu do celów wydajności i geometrii narty zapewnia optymalną przyczepność i stabilność oraz płynniejszą jazdę.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!