Narty Head Shape e-V10 2025 + PR 11 GW

ID: 315204#100943

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315204 100943
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Przedstawiamy Head Shape E-V10 2025 – narty stworzone dla prawdziwych hedonistów narciarstwa i zaawansowanych entuzjastów szukających nie tylko wyzwań na znanych trasach, ale i nieograniczonych możliwości poza nimi. Z ich rewolucyjną geometrią, te narty otwierają nowy rozdział w narciarskim mistrzostwie, oferując niezrównaną wydajność w skrętach i bezprecedensową łatwość inicjowania każdej manewru dzięki ich szerokim dziobom.

Head Shape E-V10 2025 zapewniają komfort i pewność w każdych warunkach, przekraczając granice tego, co możliwe z tradycyjnymi modelami nart. Sekret ich wyjątkowości leży w starannie przemyślanej różnicy między szerokością dziobów a piętek. To innowacyjne podejście gwarantuje doskonałą reaktywność i stabilność przy minimalnym wysiłku, umożliwiając płynne i dynamiczne skręty.

Opierając się na filozofii innowacji, Shape E-V10 łączą w sobie zaawansowane materiały takie jak Graphene, superlekkie włókno węglowe, oraz rdzeń z drewna Karuba rozciągający się na całej długości nart. Ten wyjątkowy zestaw komponentów nie tylko zwiększa trwałość i wytrzymałość nart, ale także znacząco redukuje ich wagę, co przekłada się na nieporównywalną wydajność. Specjalna konstrukcja nart z pogrubieniem na dziobach i piętkach, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości w części środkowej, zapewnia idealne rozłożenie masy, co skutkuje doskonale zbalansowaną konstrukcją.

Witaj w nowej erze narciarstwa z Head Shape E-V10 2025, gdzie każda trasa staje się sceną dla niezapomnianych doznań. Wybierz te narty, jeśli pragniesz doskonałości, stabilności i precyzji w każdym skręcie, oraz jeśli chcesz doświadczyć najwyższej przyjemności płynącej z jazdy. Shape E-V10 2025 to Twój bilet do świata, w którym każdy zjazd jest obietnicą nieograniczonej radości i niezrównanych możliwości.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector PR 11 GW. Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzięki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 139-85-121
PROMIEŃ 13,6m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 149, 156, 163, 170, 177 cm  
WIĄZANIE PR 11 GW / 100943
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

PERFORMANCE BACKBONE
Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.

ŚLIZG PR
Dwuelementowa lekka konstrukcja - niższa i doskonale zintegrowana w szkielecie nart.

DESING 
Udoskonalona konstrukcja dziobów i piętek oparta na sprawdzonym taliowaniu i technologii ERA 3.0

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

graphen carbon

KONSTRUKCJA CARBON SANDWICH CAP
Wykorzystując drewno Karuba, Carbon, oraz Graphene zapewniamy optymalne osiągi i najniższą możliwą wagę nart. Konstrukcja graphene carbon sandwich cup gwarantuje maksymalną przyjemność z jazdy.

RDZEŃ DREWNIANY
Rdzeń drewniany jest jednym z kluczowych elementów wpływających na charakterystykę jezdną narty. Rdzeń stanowi podstawową część narty, na której opierają się pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak laminaty, profile i powierzchnie ślizgowe.

KARUBA
Narty z karubą są zwykle bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż narty wykonane tylko z innych materiałów. Ponadto, karuba pomaga zmniejszyć wagę nart, co jest szczególnie korzystne dla narciarzy szukających jak najlżejszych nart, zwłaszcza podczas jazdy po trudnym terenie.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!