Narty Head Shape V4 2024 + PR 11 GW

ID: 315273#100884#149

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315273 100884
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 100,00 zł 1 399,00 zł
  • oszczędzasz 701 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head Shape V4 2024 to absolutna nowość na rynku nart, idealna dla początkujących lub powracających do narciarstwa po dłuższej przerwie. To model nart dedykowany średniozaawansowanym narciarzom, którzy szukają idealnego towarzysza na każdej trasie. Narty Shape V4 są jak przyjaciel, który nigdy Cię nie zawiedzie - nie zboczą ze stoku, pomkną z Tobą w dół trasy lub pozwolą Ci na nowe, niezbadane szlaki. Dzięki Shape V4, nawet początkujący narciarze będą się czuć pewnie i swobodnie na stoku, a powracający do narciarstwa po dłuższej przerwie szybko odzyskają swoje umiejętności.

Narty Shape V4 to zupełnie niekonwencjonalne modele, których sekret tkwi w różnicy między szerokością dziobów a piętek. Większa różnica między nimi zapewnia nartom wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Mniejsza różnica wymaga większej mocy, ale przekłada się na większą precyzję wycinania skrętów i zapewnia większą stabilność. Dzięki Shape V4, każdy początkujący narciarz może stać się coraz lepszy.

Narciarstwo jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, dzięki zastosowaniu technologii takich jak Era 3.0, Rocker, progresywny promień. Narty Shape V4 zapewniają bezwysiłkową kontrolę i lepsze sterowanie, co skutkuje łatwiejszą inicjacją skrętu. Innymi słowy - Twój dzień na nartach będzie wypełniony uśmiechem.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 128-74-109
PROMIEŃ 13m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 149, 156, 163, 170, 177 cm  
WIĄZANIE PR 11 GW / 100884
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

PERFORMANCE BACKBONE
Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.

ŚLIZG PR
Dwuelementowa lekka konstrukcja - niższa i doskonale zintegrowana w szkielecie nart.

DESING 
Udoskonalona konstrukcja dziobów i piętek oparta na sprawdzonym taliowaniu i technologii ERA 3.0

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

power

KONSTRUKCJA POWER SIDEWALL JACKET
RDZEŃ KOMPOZYTOWO-DREWNIANY
Rdzeń drewniany otoczony kompozytową warstwą. Ściany boczne ABS oraz zaokrąglona górna warstwa zewnętrzną zapewniają pełną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Rdzeń drewniany stabilizuje wibracje i gwarantuje płynną jazdę ambitnym narciarzom.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!