Narty Head Shape e.V5 2024 + PR 11 GW

ID: 315253#100884#156

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315253 100884
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 500,00 zł 1 649,00 zł
  • oszczędzasz 851 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head Shape e.V5 2024 to model nart dedykowany średniozaawansowanym narciarzom, którzy szukają idealnego towarzysza na każdej trasie. Te narty są jak przyjaciel, który nigdy Cię nie zawiedzie - nie zboczą ze stoku, pomkną z Tobą w dół trasy lub pozwolą Ci na nowe, niezbadane szlaki. Dzięki Shape e.V5, nawet nie zauważysz, jak stajesz się coraz lepszym narciarzem.

Narty Shape e.V5 to zupełnie niekonwencjonalne modele, których sekret tkwi w różnicy między szerokością dziobów a piętek. Większa różnica między nimi zapewnia nartom wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Mniejsza różnica wymaga większej mocy, ale przekłada się na większą precyzję wycinania skrętów i zapewnia większą stabilność. Dzięki Shape E.V5, każdy dobry narciarz może stać się jeszcze lepszy.

Narciarstwo jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, dzięki zastosowaniu technologii takich jak Era 3.0, Rocker, progresywny promień oraz włókna Intelligence w przedniej części narty. Narty Shape e.V5 zapewniają bezwysiłkową kontrolę i lepsze sterowanie, co skutkuje łatwiejszą inicjacją skrętu. Innymi słowy - Twój dzień na nartach będzie wypełniony uśmiechem.

Head Shape e.V5 2024 to idealny wybór dla narciarzy, którzy cenią sobie doskonałą wydajność, stabilność i kontrolę, a także chcą czerpać maksymalną przyjemność z jazdy na nartach. To przyjaciel, na którym możesz polegać na każdej trasie i który z pewnością poprawi Twoje umiejętności narciarskie.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector 11 GW. Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzięki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 128-74-109
PROMIEŃ 13m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 149, 156, 163, 170, 177 cm  
WIĄZANIE PR 11 GW / 100884
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE

EMC F
EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.

v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

PERFORMANCE BACKBONE
Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.

ŚLIZG PR
Dwuelementowa lekka konstrukcja - niższa i doskonale zintegrowana w szkielecie nart.

DESING 
Udoskonalona konstrukcja dziobów i piętek oparta na sprawdzonym taliowaniu i technologii ERA 3.0

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

power

KONSTRUKCJA POWER SIDEWALL JACKET
RDZEŃ KOMPOZYTOWO-DREWNIANY
Rdzeń drewniany otoczony kompozytową warstwą. Ściany boczne ABS oraz zaokrąglona górna warstwa zewnętrzną zapewniają pełną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Rdzeń drewniany stabilizuje wibracje i gwarantuje płynną jazdę ambitnym narciarzom.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


M
Michał
Zweryfikowany

Bardzo fajnie reagujace narty, dobrze tlumią nierowności, rewelacyjny promień skrętu, zdecydydowanie polecam dla średniozaawansowanych ;)

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!