Narty Head Shape E-V8 2024 + PR 11 GW

ID: 315223#100884#149

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315223 100884
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 3 200,00 zł 1 949,00 zł
  • oszczędzasz 1251 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head Shape E-V8 2024 to innowacyjne narty, które uwalniają swój pełny potencjał dopiero na przygotowanych trasach. Ich wyjątkowo lekka, ale stabilna konstrukcja zapewnia płynność jazdy i daje poczucie, że masz pod sobą narty stworzone do zabawy. Wykonuj ostre skręty, aby przekonać się, jak szybko reagują Twoje narty i stań się narciarzem coraz lepszym technicznie dzięki Shape E-V8.

Narty te są zupełnie niekonwencjonalne i przekraczają granice tradycyjnych modeli, co wynika z różnicy między szerokością dziobów a piętek. Większa różnica zapewnia nartom wydajność przy minimalnym nakładzie energii, co oznacza, że łatwiej wchodzą w skręt, są bardziej reaktywne i stabilne. Natomiast mniejsza różnica wymaga większej mocy, ale przekłada się na większą precyzję wycinania skrętów i zapewnia większą stabilność.

Filozofia Shape opiera się na unikalnym połączeniu materiałów, takich jak Graphene, superlekkiego węgla i drewnianego rdzenia Karuba biegnącego na całej długości nart. Taki zestaw materiałów podnosi wytrzymałość i trwałość nart, jednocześnie zmniejszając ich wagę i zapewniając bezwysiłkową moc i kontrolę. Pogrubienie nart na dziobach i piętkach oraz zmniejszenie grubości ich środkowej części gwarantuje doskonałe rozłożenie wagi i doskonale zbalansowaną konstrukcję.

Wnioski są jasne - Head Shape E-V8 2024 to idealny wybór dla narciarzy, którzy cenią sobie wyjątkowość i innowacyjność. Dzięki tym nartom każdy doświadczony narciarz może stać się jeszcze lepszy, a hedonista poczuje się jak w raju.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector 11 GW. Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzięki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 130-75-112
PROMIEŃ 13,2m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 149, 156, 163, 170, 177 cm  
WIĄZANIE PR 11 GW / 100884
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

PERFORMANCE BACKBONE
Dopasowana trójwymiarowa konstrukcja we wszystkich modelach z linii - optymalna waga i grubość nart. Kolejna odsłona LYT Tech - Lekkość zrobiona dobrze.

ŚLIZG PR
Dwuelementowa lekka konstrukcja - niższa i doskonale zintegrowana w szkielecie nart.

DESING 
Udoskonalona konstrukcja dziobów i piętek oparta na sprawdzonym taliowaniu i technologii ERA 3.0

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

graphen carbon

KONSTRUKCJA CARBON SANDWICH CAP
Wykorzystując drewno Karuba, Carbon, oraz Graphene zapewniamy optymalne osiągi i najniższą możliwą wagę nart. Konstrukcja graphene carbon sandwich cup gwarantuje maksymalną przyjemność z jazdy.

RDZEŃ DREWNIANY
Rdzeń drewniany jest jednym z kluczowych elementów wpływających na charakterystykę jezdną narty. Rdzeń stanowi podstawową część narty, na której opierają się pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak laminaty, profile i powierzchnie ślizgowe.

KARUBA
Narty z karubą są zwykle bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż narty wykonane tylko z innych materiałów. Ponadto, karuba pomaga zmniejszyć wagę nart, co jest szczególnie korzystne dla narciarzy szukających jak najlżejszych nart, zwłaszcza podczas jazdy po trudnym terenie.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


M
Marcin
Zweryfikowany

Polecam jak najbardziej zakupy w tym sklepie. Profesjonalnie i szybko. Jedna z pań pomogła mi rozwiać wątpliwości w wyborze nart - strzał w przysłowiową dziesiątkę. Miałem dylemat: FISCHER czy HEAD... W końcu padło na HEAD Shape E-V8 2024 + Protector PR 11 GW. Już je testowałem. Są zajefajne... Dzięki Pani Aniu!

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!