Mikołaj T.
Na przygotowanej trasie jadą jak slalomki, a na popołudniowej "kaszy" dają radę. Polecam Trojan za doradztwo i cenę :-).
ID: 313301#100880
Na przygotowanej trasie jadą jak slalomki, a na popołudniowej "kaszy" dają radę. Polecam Trojan za doradztwo i cenę :-).
Supershape e-Magnum 2023 z wiązaniem Protector PR 13 to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach. Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Wiązania oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała — przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180° — zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej — zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk — wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.
Poczuj innowacje. Dzięki dodaniu materiału Graphene do nowych modeli z serii Supershape, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie - precyzyjna inicjacja skrętu.
Narty posiadają zupełnie nowa konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.
Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze krawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.
Grubszy przód i tył narty umożliwił zaprojektowanie specyficznych konstrukcji dla czterech różnych dziobów. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do efektywnej krawędzi, narta jest stale w kontakcie z podłożem niezależnie od stopnia krawędziowania.
Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.
Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.
TALIOWANIE | 129-72-111 |
PROMIEŃ | 13.1m / 170cm |
DŁUGOŚĆ | 149, 156, 163, 170, 177 cm |
WIĄZANIE | PROTECTOR PR 13 GW / 100880 |
ZAAWANSOWANIE | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
![]() |
KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach. |
|
FHR |
|
DWUSTRONNY RUCH + DIAGONALNA PIĘTA |
![]() |
GRAPHENE |
![]() |
ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT |
![]() |
ERA 3.0 |
![]() |
SPEED ROCKER |
Na przygotowanej trasie jadą jak slalomki, a na popołudniowej "kaszy" dają radę. Polecam Trojan za doradztwo i cenę :-).
Wybierz jedną z opcji montażu wiązań