Narty Head Supershape E-Rally 2023 + Protector PR 13 GW

ID: 313341#100880#177

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 313341
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 4 149,00 zł 2 699,00 zł
  • oszczędzasz 1450 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Supershape e-Rally 2023 wraz z wiązaniem Protector PR 13 GW to idealne połączenie hybrydowej narty i najelpszego wiązania na rynku. Narty zostały stworzone dla doświadczonych wszechstronnych narciarzy, którzy cenią uniwersalny sprzęt do jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Jeśli lubisz jazdę w zróżnicowanym terenie i spontaniczne narciarskie wycieczki, e-Rally to model, który dotrzyma Ci kroku.

Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Wiązania oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała — przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180° — zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej — zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk — wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.

Przedstawiamy narty dla tych, którzy wychowali się na śniegu. Nie chcesz jeździć na typowych nartach sportowych, ale zależy Ci na zaawansowanym sprzęcie najwyższej jakości o sportowej charakterystyce. Szukasz nart dopasowanych do swoich wysokich umiejętności i stylu jazdy – nieważne, czy lubisz szybką jazdę od świtu do zmierzchu, czy precyzyjne wycinanie carvingowych skrętów. Oto narty, którym możesz zaufać. Supershape od maki Head, reprezentuje wysoką jakość i wszystkie zalety, z jakich słynie ta popularna kolekcja – jedna z najbardziej udanych propzycji od Marki Head.

Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, byliśmy w stanie użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, która pokrywa całą nartę i zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę.

Graphene umieszczony w części środkowej narty pozwala na zmniejszenie grubości w tej części i przeniesienie większej ilości materiału na końce narty, co pozwala na harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

Grubszy przód i tył narty umożliwił zaprojektowanie specyficznych konstrukcji dla pięciu różnych dziobów. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do efektywnej krawędzi, narta jest stale w kontakcie z podłożem niezależnie od stopnia zakrawędziowania.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 132-78-114
PROMIEŃ 14m / 170 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 156, 163, 170, 177 cm
WIĄZANIE Protector PR 13 GW / 100880 
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
wc sandwich cap

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

FHR
Technologia Full Heel Release zapewnia inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała. Funkcja FHR może ograniczyć urazy więzadła krzyżowego przedniego o ponad 50%.

 

DWUSTRONNY RUCH + DIAGONALNA PIĘTA
Małe, krótkotrwałe siły są absorbowane przez 7 mm dwustronny ruch PROTECTORA. Ta elastyczność pozwala uniknąć przedwczesnych zwolnień. Natomiast większe siły, które przekraczają ustawienie zwolnienia, spowodują przesunięcie pięty o pełne 7 mm, w którym to momencie PROTECTOR obraca się o 30° w celu zwolnienia buta narciarskiego.

graphenbuty

GRAPHENE
Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

energy

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

rocker2

SPEED ROCKER
Twarde trasy już nie straszne – delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem. Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty? P
Przemek
Zweryfikowany

Narty super. Sprawdzają się przy całodziennej jeździe zarówno na wyratrakowanych trasach ja i na świeżym puchu, przez muldy przechodzą jak przez masło :) Nie ma problemów z krótkimi i z długimi skrętami. Narty kupiłem z wiązaniami Protector PR 13 - nie miałem okazji ich przetestować przy upadkach, stąd trudno mi powiedzieć czy podczas upadków działają jak podaje producent.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!