Narty Head Supershape E-Speed 2025 + Protector PR 13 GW

ID: 313324#100925

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 313324 100925
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Poznaj Supershape e-Speed 2025 - innowacyjne narty all mountain, które oferują dynamiczną jazdę i zapadające w pamięć doznania na stoku. Są to wyjątkowo efektywne narty, stworzone z myślą o zaawansowanych narciarzach poszukujących łatwości sterowania połączonej z wysoką wydajnością dla całodziennego szusowania.

Technologia Graphene HEAD zapewnia z kolei idealne rozłożenie masy, co przekłada się na doskonałą równowagę i kontrolę nad nartami. Jest to model, który sprosta oczekiwaniom narciarzy o sportowym temperamencie, zapewniając nieograniczone zaufanie do sprzętu.

Supershape e-Speed reprezentuje najwyższą klasę nart, idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników o wysokich umiejętnościach i specyficznym stylu jazdy. Niezależnie od tego, czy preferujesz szybką jazdę od poranka do wieczora, czy też precyzyjne wykonanie carvingowych łuków, te narty spełnią twoje oczekiwania. To wybór, który zaspokoi twoją potrzebę sportowego wyzwania.

Nowość w postaci Supershape e-Speed to także unikalna konstrukcja z powiększonym rdzeniem drewnianym, co w połączeniu z lekkością Graphene, pozwala na osiągnięcie jeszcze bardziej dynamicznej jazdy. Umieszczenie Graphene w centralnej części narty pozwoliło na redukcję grubości w tym miejscu, przesuwając więcej materiału ku końcom, co ułatwia zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

Zwiększona grubość przedniej i tylnej części narty umożliwiła stworzenie specyficznych konstrukcji dla pięciu różnych typów dziobów. Dzięki temu, narta utrzymuje stały kontakt z podłożem niezależnie od kąta zakrawędziowania, co pozwala skoncentrować się na jeździe. Supershape e-Speed to gwarancja maksymalnej wydajności, stabilności i kontroli na stoku. Odkryj ich pełen potencjał i ciesz się niezapomnianą jazdą.

Protector PR 13 GW to zupełnie nowe wiązania, które wykorzystują innowacyjną technologię Full Heel Release (FHR) dla maksymalnej ochrony podczas upadków z przodu lub z tyłu ze skręceniem ciała. Dzięki zastosowaniu inteligentnego mechanizmu wypięcia, wiązania zapobiegają przeciążeniu kolan w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, co gwarantuje bezpieczniejszą jazdę i ograniczenie liczby kontuzji kolan oraz ich poważnych konsekwencji. Protector PR 13 to wyjątkowe wiązania, które zapewniają maksymalną ochronę i bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach. Dzięki nim, możesz skupić się na swojej pasji i cieszyć się jazdą bez niepotrzebnego ryzyka.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 119-68-102
PROMIEŃ 14m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 156, 163, 170, 177, 184 cm  
WIĄZANIE Protector PR 13 GW/ 100925
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

DZIOBY
Technologia ERA 3.0 S z profilem rocker i konstrukcją dziobów opracowanymi na miarę do każdego modelu  

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

wc sandwich cap

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP
To idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

RDZEŃ DREWNIANY
Rdzeń drewniany jest jednym z kluczowych elementów wpływających na charakterystykę jezdną narty. Rdzeń stanowi podstawową część narty, na której opierają się pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak laminaty, profile i powierzchnie ślizgowe.

STRUKTURA RACE RD 
Struktura ta obejmuje kilka elementów, które mają na celu poprawić właściwości nart w trakcie jazdy na twardym i lodowym podłożu oraz zwiększyć kontrolę i precyzję. Narty z serii Race RD są przeznaczone dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy, którzy poszukują maksymalnej wydajności i szybkości na stoku.

rocker2

SPEED ROCKER
Twarde trasy już nie straszne – delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem. Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty? 


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!