Narty Head Supershape E-Titan 2024 + PRD 12 GW

ID: 313283#100860#170

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 313283 100860
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 4 200,00 zł 2 619,00 zł
  • oszczędzasz 1581 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Head Supershape e-Titan 2024 to zaawansowane narty all mountain z szerszą geometrią i dłuższym promieniem, idealne do jazdy zarówno po trasach, jak i w terenie, nawet w bardzo trudnych warunkach. Wyposażone w nowatorską technologię EMC, zmniejszającą negatywne wibracje i podnoszącą stabilność, te narty zapewniają płynność jazdy i kontrolę na każdym odcinku trasy. Dzięki technologii Graphene, konstrukcja ma optymalne rozłożenie masy, co gwarantuje perfekcyjny balans i precyzyjną kontrolę. Podobnie jak inne modele z rodziny Supershape, narty e-Titan są wydajne i niezawodne. Skorzystaj z nich, by dobrze się bawić na śniegu!

Jeśli szukasz zaawansowanego sprzętu narciarskiego najwyższej jakości, który dopasuje się do Twojego stylu jazdy i wysokich umiejętności, to Head Supershape e-Titan 2024 to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Znana z wysokiej jakości kolekcja Supershape od marki Head gwarantuje wysoką jakość na które zawsze możesz polegać.

Narty posiadają zupełnie nową konstrukcję z powiększoną powierzchnią rdzenia drewnianego. Dzięki lekkiej charakterystyce Graphene, udało się użyć grubszej i szerszej warstwy aluminium, co zapewnia bardziej reaktywną i dynamiczną jazdę. Graphene umieszczony w części środkowej narty zmniejsza grubość w tym miejscu, przenosząc większą ilość materiału na końce narty, co pozwala na płynne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector PR 13 GW . Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzięki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 133-84-115
PROMIEŃ 15,7m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 156, 163, 170, 177, 184 cm  
WIĄZANIE PRD 12 GW/ 100860
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 259-382 mm
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

DZIOBY
Technologia ERA 3.0 S z profilem rocker i konstrukcją dziobów opracowanymi na miarę do każdego modelu  

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

wc sandwich cap

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP
To idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

RDZEŃ DREWNIANY
Rdzeń drewniany jest jednym z kluczowych elementów wpływających na charakterystykę jezdną narty. Rdzeń stanowi podstawową część narty, na której opierają się pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak laminaty, profile i powierzchnie ślizgowe.

STRUKTURA RACE RD 
Struktura ta obejmuje kilka elementów, które mają na celu poprawić właściwości nart w trakcie jazdy na twardym i lodowym podłożu oraz zwiększyć kontrolę i precyzję. Narty z serii Race RD są przeznaczone dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy, którzy poszukują maksymalnej wydajności i szybkości na stoku.


JZ
Jerzy Zoła
Zweryfikowany

Bardzo dobra obsługa. Szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem. Gorąco polecam.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!