Narty dla dzieci Head Supershape JRS 2023 + JRS 7.5 GW

ID: 314181#100862#120

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 314181
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 1 250,00 zł 999,00 zł
  • oszczędzasz 251 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

W modelu Head Supershape JRS 2023 dzięki zastosowaniu konstrukcji Power Sidwall Jacket mali adepci narciarstwa zrobią szybsze postępy i pokochają zabawę na śniegu. Supershape JRS to model na ubite trasy dla dzieci, które już potrafią jeździć na nartach. Ten stabilnie prowadzący się model ułatwia dzieciom zdobywanie nowych umiejętności.

Supershape JRS to narty na trasę odznaczające się łatwym prowadzeniem, które ułatwia szybką naukę jazdy. Dzięki temu modelowi dzieci znające już podstawy mogą pracować nad swoją techniką, a jego stabilność ułatwi kontrolowanie nart i utrzymanie równowagi nawet przy dużych prędkościach. Wytrzymała powłoka tych nart zniesie wiele uderzeń, co z pewnością ma znaczenie podczas długotrwałych treningów na trasie. To idealne narty dla dzieci w wieku powyżej 8 lat, które na swoich kaskach mają już kilka naklejek ze szkółek narciarskich.

Jest to totalnie nowy standard dla dziecięcego sprzętu narciarskiego. Wczesne początki to dobre początki. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji nart mali adepci narciarstwa zrobią szybsze postępy i pokochają zabawę na śniegu. Model Supershape JRS to narty na trasę przeznaczone dla dzieci, które uwielbiają świetną zabawę i czas spędzany na stoku. Zapewniają dobrą stabilność i ułatwiają robienie progresu.

Dwuczęściowa, odchudzona płyta pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości narty bez problemu dopasujemy do innego buta co jest szczególnie ważne w przypadku nart juniorskich.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 123-70-101 / 140cm
PROMIEŃ 9.7 / 140 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm
WIĄZANIE JRS 7.5 GW / 100862
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
fiber

KONSTRUKCJA POWER FIBER JACKET
Konstrukcja z lekkim rdzeniem kompozytowym ułatwia pierwsze skręty początkującym narciarzom.

era20

ERA 2.0-MŁODSZY BRAT ERY 3.0.
Wszystko co oferuje ERA 3.0, czyli design, osiągi i geometrię Rocker, jedynie bez inteligentnych piezoelektrycznych włókien. Dostarczamy dzieciom najlepsze narzędzie do nauki i zabawy, ponieważ chcemy, aby poczuły narciarstwo na najwyższym poziomie.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!