Narty Head Worldcup Rebels E.SLR 2023 + PR 11 GW

ID: 313362#100885#156

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 313362
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 700,00 zł 1 969,00 zł
  • oszczędzasz 731 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Worldcup Rebels E.SLR 2023 jest to jeden z podstawowych modeli nart slalomowych, idealne kiedy chcemy zacząć przygodę z nartami z grupy race. Łatwa dynamiczna narta która wyróżnia reaktywność i płynność jazdy.

W tym sezonie nasza wiodąca kategoria to kolekcja race. Każdy model z tej linii został opracowany, wyprodukowany i wykończony w jednym celu – aby zapewnić miejsce na podium. W każdą warstwę i każdy element nart z tej grupy wpisane są osiągi. Każda z nich przygotowana jest inaczej, ale łączy je jedno – gwarantują maksymalną przyjemność z jazdy.

Wszystko bierze początek w naszym topowym sprzęcie, ale bynajmniej się na nim nie kończy. Rozwiązania sprawdzone w naszych najlepszych modelach ostatecznie trafiają do wszystkich innych produktów z naszego portfolio. Chcemy, aby osiągami zachwycały nie tylko nasze flagowe produkty – chcemy, aby najwyższe osiągi były wyznacznikiem wszystkiego, co tworzymy, bez względu na to, jaką kategorię sprzętu reprezentują.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 123-66-107
PROMIEŃ 11.2m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI    149, 156, 163, 170 cm  
WIĄZANIE PR 11 GW / 100885
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


TECHNOLOGIE
wc sandwich cap

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

energy


ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.M
Marcin

Jak dla mnie idealne narty, miałem okazję testować je przed zakupem. Szybkie z krawędzi na krawędź i bardzo dynamiczne. Co najważniejsze wybaczają błędy i nie są tak sztywne jak najwyższy katalogowo model SL. Idealna "druga" slalomka! Wysyłka ekspresowa.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!