Narty Rossignol Hero Elite MT CA 2024 + NX 12 Konect GW

ID: RALPM02#FCLCN03

  • Producent: Rossignol
  • Kod prod.: RALPM02 FCLCN03
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 3 500,00 zł 2 749,00 zł
  • oszczędzasz 751 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Rossignol Hero Elite MT (Multi Turn) CA 2024 to połączenie doskonałego stylu z fenomenalnymi możliwościami. Hero Elite MT CA 2024 to narty o pośrednim promieniu skrętu, które otwierają przed tobą świat wszechstronności i rozwijania swoich umiejętności na nowe poziomy.

Dzięki idealnemu taliowaniu nart możesz cieszyć się jazdą na szerokich łukach o promieniu 15 metrów przy długości 175 cm. To pozwala na niezrównaną kontrolę i płynność podczas zjazdów.

Seria Elite to nie tylko narty, to przede wszystkim wybór dojrzałych narciarzy, instruktorów i trenerów, którzy poszukują zaawansowanego modelu, ale nie chcą rezygnować z przyjemności z jazdy. Nasze narty łączą w sobie doskonałe osiągi z wygodą, czyniąc każdą zjazdową przygodę jeszcze bardziej ekscytującą.

LCT to innowacyjny system, który skupia się na centralnie umieszczonej, solidnej konstrukcji biegnącej wzdłuż całej długości nart. Ta tytanowa konstrukcja, wspierana specjalnymi gumami, doskonale pochłania wibracje i tłumi drgania, zapewniając niezwykłą kontrolę nad linią skrętu.

Dzięki LCT czujesz się pewnie na stoku, bez względu na warunki. To ogromna moc i energia, która pozwala ci osiągnąć doskonałe wyniki i czerpać radość z narciarstwa, bez względu na to, gdzie i jak jeździsz.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 124-74-109
PROMIEŃ 15m/ 175cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 153, 159, 167, 175, 183 cm  
WIĄZANIE NX 12 Konect / FCLCN03
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

Oparta na naszej opatentowanej technologii, LCT CONSTRUCTION zapewnia stabilność i kontrolę ruchu przy zwiększonym wybaczaniu błędów.

Zwiększenie wymiarów poprzecznych części dziobowej i tylnej, konstrukcja ta nawet przy niedużej prędkości pozwala na łatwe wejście w skręt i precyzyjne jego prowadzenie.

Konstrukcja RECTANGULAR SIDEWALL łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

Serce nart składa się z rdzenia drewnianego połączonego z włóknem szklanym. Daje to narcie ogromną płynność i responsywność. Drewno pomaga zachować żywotność nart przez cały okres ich użytkowania.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!