Narty Rossignol Hero Elite MT TI 2023 + NX 12 Konect GW

ID: RALPM01#FCLCN03

  • Producent: Rossignol
  • Kod prod.: RALPM01 FCLCN03
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 3 700,00 zł 3 299,00 zł
  • oszczędzasz 401 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Hero Elite Multi-Turn TI to narta zaprojektowana dla zapalonych fanów wyścigów i narciarzy jeżdżących po przygotowanych trasach. Sprawdzona technologia LCT (Line Control Technology) uzupełnia 74mm szerokości w talii i wszechstronne taliowanie dla zoptymalizowania szybkości, precyzji i mocy. LCT eliminuje drgania, oferując maksymalną stabilność.

Kształt "V" nowej warstwy V-CARBON ALLOY MATRIX zapewnia idealnie zrównoważony flex, aby utrzymać właściwą linię w trudnych warunkach. Włókno CAM zapewnia moc, absorpcję drgań i przyczepność na krawędzi, podczas gdy rowek na całej długości arkusza zapewnia sztywniejsze zginanie wzdłużne.

Zwiększenie wymiarów w sekcji dziobowej i ogonowej, to ponadwymiarowe taliowanie które  pozwala nawet przy małej prędkości na płynne wejście w skręt i jego precyzyjne prowadzenie.

Konstrukcja RECTANGULAR SIDEWALL łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 123-74-109
PROMIEŃ 14m / 167cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 153, 159, 167, 175, 183 cm  
WIĄZANIE Look NX 12 Konect GW / FCLCN03
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

Oparta na naszej opatentowanej technologii, LCT CONSTRUCTION zapewnia stabilność i kontrolę ruchu przy zwiększonym wybaczaniu błędów.

Zwiększenie wymiarów poprzecznych części dziobowej i tylnej, konstrukcja ta nawet przy niedużej prędkości pozwala na łatwe wejście w skręt i precyzyjne jego prowadzenie.

Konstrukcja RECTANGULAR SIDEWALL łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne.

Serce nart składa się z rdzenia drewnianego połączonego z włóknem szklanym. Daje to narcie ogromną płynność i responsywność. Drewno pomaga zachować żywotność nart przez cały okres ich użytkowania.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!