Skarpety narciarskie Sidas Ski Comfort Plus 2023

ID: 3245051#39/41

  • Producent: Sidas
  • Kod prod.: CSOSKCOMPL22
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 125,00 zł 115,00 zł
  • oszczędzasz 10 zł

Potrzebujesz pomocy?

Anatomiczne skarpety narciarskie Ski Comfort Plus zostały zaprojektowane, aby pasowały na większe łydki bez tworzenia bolesnych pasków ucisku wokół nich co ma zapewnić komfort przez cały dzień podczas jazdy na nartach. Otulając stopy miękkimi włóknami pochodzącymi z recyklingu, skarpety Ski Comfort Plus chronią wrażliwe części stóp, takie jak palce, pięta i goleń, dzięki specyficznej wyściółce w tych miejscach. Zastosowano specjalną metodę dziania, aby zwiększyć grubość skarpet w miejscowych strefach i poprawić amortyzację.

Organiczna wełna merynosów i poliamid z recyklingu, które zostały użyte do produkcji tych skarpet narciarskich, zapewniając że skarpety są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie dbają o Twoje stopy. Ich umiarkowane napięcie i grubość zostały zaprojektowane tak, aby skarpety idealnie pasowały zarówno do Twoich stóp, jak i butów narciarskich.

Konstrukcja In & Out skarpet pozwala uniknąć przecinania nici czy nadmiaru materiału wewnątrz skarpet, co zwiększa komfort i poprawia odczucia wewnątrz butów narciarskich. Wreszcie, wełna merynosów zastosowana w tych skarpetach zapewnia ciepło i odprowadzanie wilgoci, zapewniając optymalną oddychalność Twoim stopom.

 

TECHNOLOGIE

ECOTECH CONSTRUCTION
To organiczna wełna merynosów i poliamid z recyklingu. Ich umiarkowane napięcie i grubość zostały zaprojektowane tak, aby skarpety idealnie pasowały zarówno do Twoich stóp, jak i butów narciarskich.

 

SKŁAD MATERIAŁOWY
POLIAMID 51 %
RECYCLED POLIAMID 15 %
AKRYL 13 %
MERINO 10 %
POLIPROPYLEN 7 %
ELASTAN 4 %

 

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI
Przed praniem odwróć skarpetę na drugą stronę.
Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin
Nie używaj wybielaczy
Prać w temperaturze maksymalnie 30°C

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!