Skarpety narciarskie Sidas Ski Merino MV White Blue 2023

ID: 3245362#45/47

  • Producent: Sidas
  • Kod prod.: 3245362
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 139,00 zł 129,00 zł
  • oszczędzasz 10 zł

Potrzebujesz pomocy?

Anatomiczne skarpety narciarskie Ski Merino zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort przez cały dzień podczas jazdy na nartach. Otulając stopy miękkimi włóknami pochodzącymi z recyklingu, skarpety Ski Merino chronią wrażliwe części stóp, takie jak palce, pięta i goleń, dzięki specyficznej wyściółce w tych miejscach. Wełna merynosowa zapewnia ciepło i odprowadzanie wilgoci, zapewniając optymalną oddychalność stóp przez cały dzień, nawet szczególnie wrażliwym na zimno narciarzom. Zastosowano specjalną metodę dziania, aby zwiększyć grubość skarpet w miejscowych strefach i poprawić amortyzację.

Organiczna wełna merynosów i poliamid z recyklingu, które zostały użyte do produkcji tych skarpet narciarskich, zapewniając że skarpety są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie dbają o Twoje stopy. Ich umiarkowane napięcie i grubość zostały zaprojektowane tak, aby skarpety idealnie pasowały zarówno do Twoich stóp, jak i butów narciarskich.

Konstrukcja In & Out skarpet pozwala uniknąć przecinania nici czy nadmiaru materiału wewnątrz skarpet, co zwiększa komfort i poprawia odczucia wewnątrz butów narciarskich. Wreszcie, wełna merynosów zastosowana w tych skarpetach zapewnia ciepło i odprowadzanie wilgoci, zapewniając optymalną oddychalność Twoim stopom.

 

TECHNOLOGIE

ECOTECH CONSTRUCTION
To organiczna wełna merynosów i poliamid z recyklingu. Ich umiarkowane napięcie i grubość zostały zaprojektowane tak, aby skarpety idealnie pasowały zarówno do Twoich stóp, jak i butów narciarskich.

 

SKŁAD MATERIAŁOWY
MERINO 44 %
RECYCLED POLIAMID 41 %
POLIAMID 10 %
RECYCLED ELASTAN 3 %
ELASTAN 2 %

 

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI
Przed praniem odwróć skarpetę na drugą stronę.
Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin
Nie używaj wybielaczy
Prać w temperaturze maksymalnie 30°C

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!