Skarpety skiturowe Sidas Ski Touring LV 2023

ID: 3245371#35/36

  • Producent: Sidas
  • Kod prod.: CSOSKTOUR22
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: 72h
  • Historia ceny
  • 195,00 zł 175,00 zł
  • oszczędzasz 20 zł

Potrzebujesz pomocy?

Anatomiczne skarpety przeznaczone do skituringu. Zostały zaprojektowane specjalnie, aby zapewnić komfort wokół naszych stóp oraz aby zredukować ryzyko powstawania otarć i pęcherzy. Ich konstrukcja i parametry odpowiedzialne są za sprawne odprowadzenie wilgoci podczas podejść i zapewniają wysoką precyzję podczas zjazdów.

Skarpety Ski touring zostały wyposażone w zintegrowaną z tkaniną szeroką silikonową opaskę antypoślizgową powyżej kostki. Przeciwdziała ona przesuwaniu się stopy względem buta wewnętrznego, co zmniejsza ryzyko powstawania otarć i pęcherzy oraz poprawia efektywność ruchu podczas podejścia. Wełna Merino zapewnia ciepło i lepsze odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić optymalną oddychalność stóp przez cały dzień.

Skarpety Ski touring są wykonane z organicznej wełny merynosów i włókien pochodzących z recyklingu, aby były tak samo szanowane dla środowiska, jak i dla Twoich stóp. Skarpety mają umiarkowane napięcie i grubość, aby zapewnić najlepsze dopasowanie do stóp i butów.

Konstrukcja In & Out skarpet unika jakichkolwiek cięć nici lub nadmiaru materiału wewnątrz skarpet, co zwiększa komfort i poprawia odczucia wewnątrz butów narciarskich. Wreszcie, wełna merynosów zastosowana w tych skarpetach zapewnia ciepło i odprowadzanie wilgoci, zapewniając optymalną oddychalność Twoim stopom.

 

TECHNOLOGIE

ECOTECH CONSTRUCTION
To organiczna wełna merynosów i poliamid z recyklingu. Ich umiarkowane napięcie i grubość zostały zaprojektowane tak, aby skarpety idealnie pasowały zarówno do Twoich stóp, jak i butów narciarskich.

SIDAS SYNEGRYFIT
Całkowicie nowa linia skarpet oferująca szereg unikalnych rozwiązań opartych na 40-letnim doświadczeniu, analizie 300 000 stóp i 15 000 butów. Chroni stopę w bucie,
reguluje komfort termiczny oraz optymalizuje przestrzeń pomiędzy stopą, wkładką i butem narciarskim.

SYNERGYFIT™
Składa się z “CZYSTYCH” skarpet – całkowicie pozbawionych szwów i resztek nici w środku, ułatwiających uzyskanie doskonałego połączenia z wkładkami i butami.
Odpowiada na różne, szczególne potrzeby związane z jazdą na nartach, mianowicie: na ciepło, komfort, ochronę i kompresję.

GRIP STRIP
Silikonowa opaska antypoślizgowa powyżej kostki zintegrowana z tkaniną. Przeciwdziała ona przesuwaniu się stopy względem buta wewnętrznego, co zmniejsza ryzyko powstawania otarć i pęcherzy oraz poprawia efektywność ruchu podczas podejścia.

 

SKŁAD MATERIAŁOWY
RECYCLED POLIAMID 46 %
MERINO 36 %
POLIAMID 9 %
RECYCLED ELASTANE 3 %
ELASTAN 3 %
SILICON 2 %

 

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI
Przed praniem odwróć skarpetę na drugą stronę.
Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin
Nie używaj wybielaczy
Prać w temperaturze maksymalnie 30°C

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!