Wiązania narciarskie Head Joy 9 GW White

 

Marka Head stworzyła wiązania dla wymagających kobiet. Mniejszy wysiłek, większa frajda, fantastyczne osiągi – tak najkrócej można opisać dedykowane kobietom i młodszym narciarzom wiązania JOY 9 GW SLR. Dzięki lekkiej jak piórko konstrukcji pozwalają czerpać przyjemność z jazdy przez cały długi dzień i jeszcze szybciej wskoczyć na wyższy level. Zwiększają też narciarską wydajność – bez wysiłku możesz szusować dłużej i zwiększyć intensywność jazdy. Twoje mięśnie zachowają świeżość mimo przejechania wielu kilometrów tras. Płyta JOY SLR PRO ułatwia narciarski progres. Poprawia pozycję, zapewnia lepszy rozkład sił i ułatwia inicjowanie skrętów. To wiązania, które z pewnością warto wypróbować. Ale uwaga: JOY 9 GW SLR to model, który uzależnia!

Wiązania z zależności od roku produkcji lub modelu preferowanych nart mogą sie różnić szatą graficzną.

PARAMETRY PRODUKTU
WYSOKOŚĆ 28 mm
ZAKRES DIN 2,5 - 9
WAGA 1420g / kpl

 

GRIPWALK
Wiązania są w pełni kompatybilne z systemem podeszw GripWalk i mogą być używane również z tradycyjnymi butami narciarskimi dla dorosłych.

AFS – ANTI-FRICTION SLIDER
Technologia AFS pomaga butowi wysunąć się z wiązania prawie bez żadnego tarcia, zapewniając tym samym dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku oblodzenia, brudu czy zużycia buta.

TRP TOE SYSTEM
System TRP z czterema rolkami i wkładkami ślizgowymi zapewnia zwolnienie o 180° i dokładne centrowanie buta narciarskiego. System TRP zmniejsza obciążenie kolan i wiązadeł oraz znaczenie poprawia wydajność.

 

Zastrzeżenie

Uwaga: wiązania HEAD przeznaczone są do użytku z nartami wyłącznie pod warunkiem ich zamontowania, dopasowania i serwisowania przez uprawnionego sprzedawcę sprzętu sportowego lub uprawnionego serwisanta. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!