Bluza damska termoaktywna termiczna X- Bionic Energy Accumulator 4.0 Plum 2023

ID: EAWT06W19W#V005#S

  • Producent: X-Bionic
  • Kod prod.: EA-WT06W19W V005
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 700,00 zł 519,00 zł
  • oszczędzasz 181 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Linia X-Bionic® ENERGY ACCUMULATOR® 4.0 jest wyposażona w najnowszą technologię ThermoSyphon® i ultra-wysokiej rozdzielczości jakość RETINA®. ACCUMULATOR® 4.0 reprezentuje szczyt technologii odzieży funkcjonalnej. Bardziej efektywna niż kiedykolwiek, chłodzi Cię gdy się pocisz i ogrzewa, gdy Ci zimno. Jej zaawansowane funkcje termoregulacji odciążają ciało, zostawiając więcej rezerw dla najwyższej wydajności. Tak pot zamieniany jest w energię. ENERGY ACCUMULATOR® 4.0 jest wynikiem 20 lat nieustannego rozwoju i poprawiania. 

Ta zaawansowana technologicznie bielizna dla entuzjastów sportów zimowych łączy w sobie szereg funkcji termoregulacyjnych i ochronnych. Legendarny, opatentowany system 3D Bionic Sphere® z technologią ThermoSyphon® (aktywnej na klatce piersiowej i plecach) oraz elementy ubioru w kształcie litery Y maksymalizują wymianę powietrza. Chłodzi, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy jest ci zimno. Strefy funkcjonalne, takie jak Air-Conditionig Channel® i AirComPlex-Zone w górnej części brzucha, a także ISO-Shoulder i Sweat Traps® pod pachami, stworzone są w technologi termoregulacji które zwiększają wydajność. Expansion Ribs® na łokciach zapewnia optymalny komfort klimatyczny nie ograniczając ruchów. Partialkompression® wspiera efekt zwiększający wydajność, jednocześnie poprawiając przepływ krwi dla optymalnego chłodzenia.

SPECYFIKACJA
DLA KOGO Damska
PRZEZNACZENIE Narciarstwo, turystyka
KOMPRESJA Wysoka
IZOLACJA Wysoka
MATERIAŁ 90% poliamid, 5% elastan, 5% polipropylen
MATERIAŁ TECHNICZNY  90% SkinNodor, 5% Mythlan, 5% elastan

 

X-Bionic to najbardziej zaawansowana technologicznie bielizna na rynku, która:

- Zamienia pot w "energię”. Dzięki specjalnym technologiom wspiera organizm w procesie termoregulacji, oszczędza energię, którą możemy wykorzystać do aktywności fizycznej
- Utrzymuje najkorzystniejszą dla aktywności fizycznej, stałą temperaturę ciała 37°C - ogrzewa kiedy jest nam zimno i chłodzi gdy jest gorąco
- Wykonana jest z materiałów o charakterze bakteriostatycznym, przez co zapobiega rozwojowi bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu
- Produkowane są w nowoczesnej fabryce we Włoszech według najsurowszych norm europejskich, co zapewnia niezrównaną jakość i trwałość
- Produkt doceniony przez fachowców: nagrodzony ponad 300 razy na całym świecie
- 2 lata gwarancji

TECHNOLOGIE

THERMOSYPHON® 3D BIONIC SPHERE® SYSTEM Z TECHNOLOGIĄ THERMOSYPHON® NA KLATCE PIERSIOWEJ

Nowy system 3D Bionic Sphere® z Technologią ThermoSyphon® oferuje złożone struktury 3D wewnętrznych i zewnętrznych kanałów powietrznych. Ochładza się, gdy się pocisz i ogrzewa, gdy jest ci zimno. Pot jest pochłaniany przez ciasno umieszczone kanały i transportowany do regionów o wysokim stopniu parowania. Maksymalizuje to chłodzenie i zwiększa wydajność.

 

Sweat Traps®

Ponad 3 miliony gruczołów potowych zlokalizowanych jest w naszej skórze, prawie 300 na centymetr kwadratowy znajduje się w skórze pod pachą. Znacznie więcej niż w czole. Jak tylko organizm zaczyna aktywnie pracować to produkcja potu wzrasta. Tradycyjna odzież nie jest w stanie sobie poradzić z intensywną produkcją potu. Aby zapobiec nadmiernemu poceniu się nawet już na początku aktywności X-Bionic wykorzystał technologię SweatTraps® - która pomaga odprowadzać nadmiar potu z powierzchni skóry.

Air Guides i AirConditioning Channel
The AirConditioning Channel® to system wentylacji z kanałami, które owijają się wokół ciała, stale odprowadzając wilgoć i ciepło. Umożliwiają one przepływ świeżego powietrza do okolic ciała normalnie niedostępnych . Badania wykazały, że obszar klatki piersiowej to optymalna strefa dla szybkiego i skutecznego chłodzenia. Wymiana świeżego powietrza przez system kanałów chłodzi obszar klatki piersiowej, bez rozprzestrzeniania się wrażenia chłodu w całym ciele. Stały przepływ powietrza wzdłuż AirConditioning Channel® skutecznie odprowadza wilgoć z dala od stref potowych.

ISO-Shoulder

Zwykłe ubrania pozwalają na stratę ciepła przez barki, które uciskane są przez wagę kurtki lub plecaka. Traci on swoje właściwości. Falista struktura ISO-Shoulder™ na ramionach, utrzymuje ciepło ciała i ochronę przed dreszczami bez względu na nacisk.

 

ExpansionRibs/ExpansionKnee
Firma X-BIONIC®, wcieliła ExpansionRibs™ w miejscu łokci i ExpansionKnee ™ na kolanach. Dzianina ta opiera się na zasadzie akordeonu, chroniąc te wrażliwe części ciała przed zimnem. Nawet przy gwałtownym wygięciu temperatura utrzymywana zostanie przez ciepłe powietrze przechowywane we wnętrzu. W dodatku elastyczność i sprężystość włókien umożliwia swobodę ruchu.

Expansion Ribs
To specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę
ruchów.

 

AKTIV-BUND
Bardzo elastyczna taśma Aktiv-Bund zapewnia dopasowanie i wsparcie bez ograniczania czy utrudniania ruchu.

 

SkinNodor
Specjalny materiał, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów chroniąc nas jednocześnie przed reakcjami alergicznymi. Wykorzystuje włókna zawierające nieorganiczny składnik antybakteryjny, który na skutek wzrostu temperatury ciała, stopniowo uwalniany jest na zewnątrz w postaci jonów. Jony hamują wzrost mikroorganizmów, co przekłada się bezpośrednio na ograniczenie wydzielania się nieprzyjemnych zapachów oraz zapobieganie ich kumulowania się nawet podczas wieloletniego użytkowania.

Tabela rozmiarów producenta:

 
CM XXS XS S M L XL XXL
KLATKA PIERSIOWA   77-83 83-89 89-95 95-101 101-107  
TALIA   59-65 65-71 71-77 77-83 83-89  

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!