Buty skiturowe Fischer Transalp TS 2023

ID: U18321#235

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: U18321
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 659,00 zł 1 499,00 zł
  • oszczędzasz 1160 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer Transalp TS 2023 to lekki, ale wytrzymały but skiturowy z potencjałem do poważnych zjazdów. Podczas gdy większość sprzętu skiturowego wymaga kompromisu między łatwością podejść, a stabilnością na zjazdach, Fischer Transalp TS "robi wszystko", aby nie było takiego kompromisu.

Transalp TS ma prostą i elegancką konstrukcję z dwiema klamrami, które można regulować jedną ręką, szerokim paskiem zasilającym i dźwignią do trybu SKI/WALK. Transalp TS ma również certyfikowane technicznie inserty Dynafit i gumową podeszwę. Nowo opracowany mechanizm pozwala na łatwą regulację pochylenia do przodu o 3°. Jest lepiej dostosowany do bardziej agresywnego stylu jazdy na nartach.

Jeśli szukasz wszechstronnego buta alpejskiego „który zrobi wszystko”, sprawdź Fischer Transalp TS.

SPECYFIKACJA
SZEROKOŚĆ 100 mm / 26.5
WAGA 1380 g
PRODUKOWANE ROZMIARY 22.5/23.5 ... 30.5

 

TECHNOLOGIE:

LANCE LINER

Sznurowany botek.

ADJUSTABLE FORWARD LEAN
Nowo opracowany mechanizm pozwala na łatwą regulację pochylenia do przodu o 3°. Bardziej wyprostowane ustawienie 13-14° to bardziej neutralna, zorientowana na wygodę postawa; kąt 16-17° jest lepiej dostosowany do bardziej agresywnego stylu jazdy na nartach.

DOUBLE LOCK SKI/WALK
Sprężynowy podwójny mechanizm blokujący zapewnia, że ​​pozycja narty pozostaje zajęta i nie zostanie przypadkowo przesunięta do pozycji chodzenia.

SLIDER BUCKLE

Wystarczy jeden ruch, aby otworzyć lub zamknąć klamrę, co zapewnia szybką zmianę z trybu podjazdowego na zjazdowy. Dodatkowo klamrę można zablokować w pozycji otwartej.

FULL RUBBER SOLE
Cały spód buta narciarskiego pokryty jest wytrzymałą gumową podeszwą, aby zapewnić pewny chwyt podczas nawet najbardziej technicznych podjazdów alpejskich.

ORGINAL DYNAFIT INSERTS

Gwarancja kompatybilności z wiązaniami tourowym najwyższej klasy. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na odporność na zużywanie sprzętu.

POWER BUCKLE SYSTEM
Regulowana konstrukcja zamykająca zapewnia przestronne dopasowanie na podjazdach i kompaktowe dopasowanie z doskonałym przenoszeniem siły na zjazdach.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!