Deska snowboardowa damska Raven Mia Black 2024

ID: V0A1MIA-BLA

  • Producent: Raven
  • Kod prod.: V0A1MIA-BLA
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 849,00 zł 769,00 zł
  • oszczędzasz 80 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Deska Raven Mia oparta jest na hybrydowym profilu camrock, dzięki czemu znakomicie spisuje się praktycznie w każdych warunkach. Symetryczny kształt i topolowy rdzeń sprawiają, że to idealny wybór dla każdego, kto kocha skoki i jazdę na pipe'ie. Zapewnia również doskonałe trzymanie krawędzi. To prawdziwa uniwersalna deska all-mountain. Satine to przyjazna deska, która pozwoli skosztować Wam wszystkiego po trochu! Grafika w najmodniejszych w tym sezonie kolorach! Deska posiada twardy polikarbonowy laminat dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się dłużej ze swojej nowej dechy! Dodatkowym atutem jest niska waga. 100% Hand Made

CAMROCK -Micro camber między wiązaniami, z rockerem na dziobie i na ogonie daje wiele korzyści. Sekcja niskiego camberu między wiązaniami znacznie poprawia trzymanie krawędzi, a sekcja rockera na dziobie i ogonie pomaga unikać przypadkowego łapania krawędzi mniej doświadczonym snowboardzistom. Jedną z kluczowych zalet camrockera jest również jego świetne zachowanie się deski w kopnym śniegu.

 
SPECYFIKACJA
TYP  all-mountain/freestyle
TALIOWANIE 273 - 235 - 273 mm / 147 cm
PROMIEŃ 7,2m (147cm) 
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 147, 150, 153 cm
RDZEŃ Drewniany
BUDOWA Sidewall/Sandwich
ŚLIZG Extruded IS4400 (tłoczony)
FLEX Medium
WAGA 2,22 kg
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
TECHNOLOGIE

POPLAR WOOD CORE
Super mocny a zarazem lekki rdzeń o niskim współczynniku wilgoci. Każde drzewo jest skontrolowane przed zastosowaniem w desce. Dzięki temu każda deska ma dokładnie taką samą liczbę pop i flex. Klej używany do klejenia listew drewnianych jest wykonany tylko z najlepszych naturalnych komponentów, dlatego nasze deski nigdy się nie rozwarstwiają.

ABS SIDEWALL
Ściany boczne ścięte pod kątem 30 stopni poprawiają przenoszenie mocy na krawędź i zapewniają lepsze tłumienie drgań. Wykonane wyłącznie z najwyższej jakości wysokocząsteczkowego ABS produkowanego w Austrii.

HIGH DENSITY FIBERGLASS
Lekki laminat dwuosiowy o wysokiej gęstości. Zapewnia dodatkową stabilność, oferując ponad 10% więcej popu i ponad 5% większą sztywność skrętną i wzdłużną w porównaniu ze standardowymi laminatami.

TRUE TWIN SHAPE
Deska jest w 100% symetryczna - pozycja jest wyśrodkowana, flex równy, taliowanie podwójnie progresywne, a czubek i piętka mają dokładnie taką samą szerokość i długość.

EXTRUDED BASE
Ślizgi wytwarzane tą metodą są łatwe i tanie w utrzymaniu. Nie trzeba je dużo smarować by uzyskać pożądany efekt.

 

Deska Raven Mia jest produktem absolutnego lidera polskiego rynku snowboardowego. Produkt w przeciwieństwie do snowboardów marek reklamowanych jako „niemieckie” lub „austriackie”, a posiadające w tych krajach tylko siedzibę nie jest produkowany w Chinach. Deska Raven Mia , tak jak pozostałe produkty Ravena jako jedyne w tej klasie cenowej są produkowane w europie. Dzięki produkcji tego snowboardu w fabryce produkującej dla marek takich Burton czy Fanatic udało się ograniczyć liczbę reklamacji do minimum i zapewnić 30 miesięczną gwarancję door-to-door działającą na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Jeśli masz jakiś problem z deską Mia na stoku spowodowany jej wadą, to po wysłaniu do nas emaila za zdjęciami maksymalnie po 3 dniach cieszysz się nowym sprzętem. Raven Mia jest produkowana przy użyciu najlepszych komponentów światowego lidera, firmy Isosport i jak każda inna deska Raven jest nasmarowana legendarnym austriackim smarem Holmenkol.

Na produktach Ravena jeżdżą, zawodnicy którzy wielokrotnie stawali na podium w prestiżowych zawodach:

Piotr "Lotnikshop.pl" Tokarczyk, Charles Blanc, Gillian Finnerty, Ola von Engel

 

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!