Skarpety biegowe X-Socks X-Country Race 4.0 Black Grey Melange 2024

ID: XS-WS00W19U#B053#35

  • Producent: X-SOCKS
  • Kod prod.: XS-WS00W19U B053
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 140,00 zł 129,00 zł
  • oszczędzasz 11 zł

Potrzebujesz pomocy?

Dzięki skarpetom biegowym X-SOCKS® X-COUNTRY RACE 4.0 jesteś idealnie wyposażony do uprawiania sportów zimowych pod stałym obciążeniem. Dla trwałego komfortu innowacyjne technologie wspierają termoregulację i pracę mięśni.
Wyściełane strefy funkcjonalne chronią obciążone obszary stopy na palcach, piętach, kostkach i goleniach. To znacznie zmniejsza ryzyko urazów spowodowanych naciskiem, wstrząsami i tarciem. Suppronation® Bandage i anatomicznie ukształtowana wkładka są precyzyjnie zintegrowane z zaawansowanym technologicznie materiałem i zapewniają wsparcie dla wydajności bez zmęczenia.
Unikalny system HeliXCoil trzyma łydkę w dwóch koncentrycznych spiralach, wspomaga kontrolę mięśni, wspomaga krążenie krwi i odciąża układ sercowo-naczyniowy. Technologie wentylacyjne, takie jak Traverse AirFlow Channel System i Air-Conditioning Channel® 4.0 umożliwiają wydajne chłodzenie. Stały dopływ świeżego powietrza zapewnia suchość stóp bez wyziębienia.

SKŁAD MATERIAŁOWY
2% ELASTAN
51% POLYAMIDE
17% POLYPROPYLENE
30% MERINO WOOL

 

SKŁAD MATERIAŁOWY
2% ELASTAN
17% MYTHLAN®
29% NYLON
30% MERINO WOOL
22% BISENTIO

 

TECHNOLOGIE

Air-Conditioning Channel® 
Air-Conditioning Channel w wersji 4.0 pozwala na jeszcze bardziej efektywne wypompowywanie z buta wilgotnego, przegrzanego powietrza oraz jednoczesne wtłaczanie powietrza świeżego i przyjemnie chłodnego, aby utrzymywać stopy w optymalnym komforcie termicznym. Działa od samej podstawy skarpety, aż do samej góry. Pozwala również na właściwe krążenie krwi, a także na sprawne odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu stopy są bardziej suche, a więc mniej podatne na otarcia. Dzięki niemu noszenie nawet dopasowanego obuwia nie będzie kojarzyć się z żadnym dyskomfortem.

Helixcoil®
W strukturze skarpet zintegrowano dwie koncentryczne, spiralne wstęgi uciskowe, które otaczają mięśnie łydek od kostki do kolana. Skutecznie wspiera mięśnie, a krążenie krwi nie jest utrudnione.

Lamberz-Nicholson Achilles Tendon Protector 4.0
Specjalny ochraniacz ścięgna Achillesa projektu Lamberta-Nicholsona zapobiega nadwerężeniom tego wrażliwego ścięgna, chroniąc je przez okalające poduszki, które tworzą strefę buforową pomiędzy stopą i butem i w ten sposób zapobiegają ocieraniu.

Suppronation Bandage®
System który wspiera mięśnie,stawy i kostkę wokół ścięgien, jednocześnie nie ograniczając swobody ruchów.

Nagrody
100% CZYSTEJ SZWAJCARSKIEJ INŻYNIERII. Wyprodukowane we Włoszech. Ponad 700 międzynarodowych nagród i wygranych w testach, ponad 800 rejestracji patentów na produkty z „X”.

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!