Narty damskie Head Easy Joy White 2024 + Joy 9 GW

ID: 315653#100806#163

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315653 100806
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 1 799,00 zł 1 299,00 zł
  • oszczędzasz 500 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narta Nowa powystawowa, może posiadać niewielkie zarysowania.

Odkryj wyjątkowość nart Easy Joy – stworzone z myślą o kobietach, aby każdy zjazd stał się źródłem nieograniczonej radości i pewności siebie. HEAD prezentuje innowację w postaci nowej geometrii nart, specjalnie zaprojektowanej do maksymalizacji wybaczenia błędów i ułatwienia manewrowania. Z rewolucyjną technologią Better Balance, dostosowaną specjalnie do potrzeb kobiet, Easy Joy oferuje zwiększony kąt rampowy płyty wiązań. To klucz do osiągnięcia idealnej, zrównoważonej postawy na stoku, umożliwiającej narciarkom czerpanie pełni przyjemności z jazdy. Ich lekka konstrukcja z rdzeniem, w połączeniu z talią o szerokości 70 mm, sprawia, że Easy Joy to bezsprzeczny wybór dla kobiet, które pragną doskonałości na każdym poziomie zaawansowania. Odkryj nową jakość jazdy, gdzie komfort spotyka się z wydajnością, a pewność siebie płynie z każdego skrętu. Easy Joy – ponieważ każda kobieta zasługuje na to, co najlepsze na stoku.

Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku, jak i poza trasą. 

Seria JOY to lekkość, łatwe prowadzenie nart. Technologie i osiągi o zawodniczym rodowodzie - oto nowa linia damskich nart Joy. Każdy model z kolekcji został indywidualnie zaprojektowany w taki  sposób, aby uzyskać jak najbardziej uniwersalną charakterystykę. 

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 117-70-103
PROMIEŃ 13.3m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 148, 153, 158, 163 cm  
WIĄZANIE Joy 9 GW / 100806
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

LYT TECH
Najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

fiber

KONSTRUKCJA POWER FIBRE JACKET
Konstrukcja z lekkim rdzeniem kompozytowym ułatwia pierwsze skręty początkującym narciarzom.

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!