Narty damskie Head Pure Joy 2024 + Joy 9 GW

ID: 315703#100918#148

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315703 100918
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 000,00 zł 1 249,00 zł
  • oszczędzasz 751 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Odkryj nową definicję połączenia designu i efektywności jazdy z najnowszym modelem Head Pure Joy 2024! Te narty przyciągają wzrok kobiecą kolorystyką i są idealnym modelem dla początkujących narciarek, które chcą osiągnąć szybki postęp.

Dzięki przemyślanej konstrukcji, narty Pure Joy ułatwiają efektywną jazdę, gwarantują stałą kontrolę i przyspieszają narciarski progres. Jazda na tych nartach to czysta przyjemność! Stworzona specjalnie dla kobiet linia Joy uległa w tym roku dalszym udoskonaleniem, aby zapewnić jeszcze większą wydajność i jeszcze więcej frajdy z jazdy.

Narty Pure Joy wyposażone są w konstrukcję Graphene, która zapewnia optymalny rozkład masy i gwarantuje stabilność podczas jazdy na stoku. Dodatkowo, dzięki pogrubionemu profilowi na dziobach i piętkach, narty zapewniają idealną elastyczność i jeszcze lepsze prowadzenie.

Niezwyciężona kombinacja designu i wydajności jazdy, narty Head Pure Joy 2024 to idealny model dla kobiet, które szukają czystej przyjemności z jazdy na stoku i chcą osiągnąć szybki postęp w swoim narciarskim stylu. Wybierz Pure Joy i odkryj nowy wymiar narciarstwa!

Seria JOY to ponadczasowa klasyka z technologią LYT, która zrewolucjonizowała świat narciarstwa kobiecego. Każdy model został zaprojektowany indywidualnie, aby zapewnić maksymalną wszechstronność i zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych narciarek.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 121-75-107
PROMIEŃ 13,1m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 148, 153, 158, 163 cm  
WIĄZANIE Joy 9 GW / 100918
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

EMC F
EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

NOWY DESING DZIOBÓW
Nowa wyszczuplona linia dziobów zapewnia płynną inicjację skrętu i lepszą kontrolę.

KOBIECY CAMBER
Kobiecy camber w nartach Head charakteryzuje się bardziej elastyczną i łagodną konstrukcją niż w przypadku camberu stosowanego w nartach męskich. Dzięki temu kobiety, które korzystają z nart z takim camberem, mogą łatwiej kontrolować i manewrować nartami, a także lepiej wykorzystać ich potencjał na stokach.

SPECJALNY KOBIECY FLEX 
Bardziej miękki flex w środkowej części nart oznacza równomierne rozłożenie nacisku na narty.

SUPER LEKKA DYSTRYBUCJA WAGI
Technologia ta polega na umieszczeniu lekkich materiałów, takich jak carbon czy Graphene, w strategicznych miejscach na nartach, tak aby uzyskać równomierne rozłożenie wagi. Dzięki temu, narty z super lekką dystrybucją wagi charakteryzują się lżejszą i bardziej wyważoną konstrukcją, co pozytywnie wpływa na kontrolę, precyzję oraz komfort jazdy.

NOWE TALIOWANIE
Nowe taliowanie i wydłużony promień skrętu gwarantują bardziej stabilną jazdę i pewność podczas zmiany krawędzi.

lite

KONSTRUKCJA POWER SIDEWALL JACKET
- LEKKI RDZEŃ KOMPOZYTOWY
Aby konstrukcja była jeszcze lżejsza, materiał w sercu narty został zastąpiony przez lżejsze tworzywo. Dodatkowo, użyta została warstwa Graphene, która nie tylko poprawia jakość jazdy na nartach, ale również redukuje jej sztywność, sprawiając, że narta wybacza błędy, ale jest przy tym wyjątkowo precyzyjna.

NOWY KĄT RAMPOWY PŁYTY  
Lepszy balans niezależnie od rozmiaru butów zapewnia większą pewność jazdy we wszystkich fazach skrętu- zarówno przy szybkiej, jak i wolnej jeżdzie.

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!