Narty damskie Head Pure Joy 2025 + Protector SLR 10 GW

ID: 315704#100931

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315704 100931
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Odkryj nową definicję narciarskiej doskonałości w roku 2025 z Pure Joy - nartami zaprojektowanymi specjalnie z myślą o początkujących narciarkach, które pragną łatwej i przyjemnej jazdy. Pure Joy to synonim narciarskiej radości, łączący zaawansowaną technologię i lekkość wykonania, aby każda zjazdowa przygoda była pełna satysfakcji i postępu.

Dzięki technologii Better Balance, Pure Joy gwarantuje łatwość utrzymania zrównoważonej pozycji, co jest kluczem do uniwersalności na stoku, łatwiejszej inicjacji skrętu oraz naturalnej zdolności do wybaczania błędów. To właśnie ta innowacyjna technologia pozwala każdej narciarce poczuć pewność siebie na każdym typie terenu, otwierając przed nią nowe możliwości do eksploracji i doskonalenia techniki.

Lekki rdzeń nart Pure Joy zapewnia niezrównaną reaktywność i zwrotność. W połączeniu z talią o szerokości 75 mm, Pure Joy stanowi idealne narzędzie do precyzyjnego manewrowania i eksplorowania różnorodnych tras, od łagodnych stoków po bardziej wymagające zjazdy.

Nowa geometria tych nart podnosi uniwersalność do poziomu dotąd nieosiągalnego, czyniąc Pure Joy doskonałym wyborem dla szerokiego grona narciarek. Niezależnie od warunków na stoku, Pure Joy zapewnia płynność, stabilność i komfort jazdy, umożliwiając każdej narciarce odkrycie w sobie prawdziwej pasji do narciarstwa.

Seria JOY to ponadczasowa klasyka z technologią LYT, która zrewolucjonizowała świat narciarstwa kobiecego. Każdy model został zaprojektowany indywidualnie, aby zapewnić maksymalną wszechstronność i zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych narciarek.

Dzięki technologii Full Heel Release (FHR), wiązania Protector SLR 10 zapewniają inteligentne wypięcie w 180° w płaszczyźnie bocznej i pionowej, co minimalizuje ryzyko kontuzji kolan i dolnej części nóg w przypadku upadku do przodu lub do tyłu ze skręceniem ciała.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 121-75-107
PROMIEŃ 13,1m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 148, 153, 158, 163 cm  
WIĄZANIE Protector SLR 10 GW/ 100931
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

EMC F
EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

NOWY DESING DZIOBÓW
Nowa wyszczuplona linia dziobów zapewnia płynną inicjację skrętu i lepszą kontrolę.

KOBIECY CAMBER
Kobiecy camber w nartach Head charakteryzuje się bardziej elastyczną i łagodną konstrukcją niż w przypadku camberu stosowanego w nartach męskich. Dzięki temu kobiety, które korzystają z nart z takim camberem, mogą łatwiej kontrolować i manewrować nartami, a także lepiej wykorzystać ich potencjał na stokach.

SPECJALNY KOBIECY FLEX 
Bardziej miękki flex w środkowej części nart oznacza równomierne rozłożenie nacisku na narty.

SUPER LEKKA DYSTRYBUCJA WAGI
Technologia ta polega na umieszczeniu lekkich materiałów, takich jak carbon czy Graphene, w strategicznych miejscach na nartach, tak aby uzyskać równomierne rozłożenie wagi. Dzięki temu, narty z super lekką dystrybucją wagi charakteryzują się lżejszą i bardziej wyważoną konstrukcją, co pozytywnie wpływa na kontrolę, precyzję oraz komfort jazdy.

NOWE TALIOWANIE
Nowe taliowanie i wydłużony promień skrętu gwarantują bardziej stabilną jazdę i pewność podczas zmiany krawędzi.

lite

KONSTRUKCJA POWER SIDEWALL JACKET
- LEKKI RDZEŃ KOMPOZYTOWY
Aby konstrukcja była jeszcze lżejsza, materiał w sercu narty został zastąpiony przez lżejsze tworzywo. Dodatkowo, użyta została warstwa Graphene, która nie tylko poprawia jakość jazdy na nartach, ale również redukuje jej sztywność, sprawiając, że narta wybacza błędy, ale jest przy tym wyjątkowo precyzyjna.

NOWY KĄT RAMPOWY PŁYTY  
Lepszy balans niezależnie od rozmiaru butów zapewnia większą pewność jazdy we wszystkich fazach skrętu- zarówno przy szybkiej, jak i wolnej jeżdzie.

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!