Narty damskie Head Pure Joy Black 2024 + Joy 9 GW

ID: 315713#100870#163

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315713 100870
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 000,00 zł 1 499,00 zł
  • oszczędzasz 501 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narta Nowa powystawowa, może posiadać niewielkie zarysowania.

Przedstawiamy Pure Joy – kwintesencję damskiej przyjemności z jazdy, idealną dla narciarek, które pragną przekroczyć granice swoich umiejętności i odkryć nowy wymiar szybkości. Ten wyjątkowy model nart od HEAD został zaprojektowany z myślą o kobietach, oferując im niezrównaną łatwość reakcji podczas skrętów oraz optymalne dociążenie sekcji środkowej, co gwarantuje płynną i precyzyjną jazdę na krawędziach.

Dzięki innowacyjnej technologii Better Balance, Pure Joy ułatwia inicjację skrętu, otwierając przed narciarkami świat wydajnej jazdy z łatwością zachowania kontroli. Nowa geometria i stały kąt rampowy wiązań zwiększają uniwersalność nart, umożliwiając efektywne skręcanie z różnym promieniem i minimalizując przy tym wysiłek, co pozwala na dłuższą, niezmąconą przyjemność z jazdy.

Lekkość i trwałość, jakie oferuje rdzeń kompozytowy, w połączeniu z talią o szerokości 75 mm, zapewniają nie tylko szybkie przejście ze skrętu w skręt, ale również maksymalizują radość z dynamicznej jazdy po zróżnicowanych trasach. Pure Joy to obietnica niezrównanej frajdy z jazdy, dostosowanej do potrzeb nowoczesnej narciarki, która szuka sprzętu, pozwalającego na pełne wykorzystanie swoich umiejętności. Eksploruj stoki z Pure Joy – gdzie każdy skręt staje się dowodem na to, że granice są po to, aby je przesuwać

Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku, jak i poza trasą. Technologia LYT to lekkość zrobiona dobrze.

Seria JOY to lekkość, łatwe prowadzenie nart. Technologie i osiągi o zawodniczym rodowodzie - oto nowa linia damskich nart Joy. Każdy model z kolekcji został indywidualnie zaprojektowany w taki  sposób, aby uzyskać jak najbardziej uniwersalną charakterystykę. 

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 121-75-107
PROMIEŃ 13.1m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 148, 153, 158, 163 cm  
WIĄZANIE Joy 9 / 100870
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

LYT TECH
Najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

fiber

KONSTRUKCJA POWER FIBRE JACKET
Konstrukcja z lekkim rdzeniem kompozytowym ułatwia pierwsze skręty początkującym narciarzom.

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!