Narty damskie Head Real Joy 2025 + Protector SLR 10 GW

ID: 315734#100930

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 315734 100930
  • Dostępność: Brak Brak
  • Czas wysyłki: do 72h

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

W roku 2025, narciarstwo osiąga nowy wymiar przyjemności z Real Joy - innowacją, która przekształca każdy zjazd w prawdziwą ucztę dla zmysłów, dzięki zaawansowanej technologii HEAD Better Balance. Ta przełomowa technologia ułatwia inicjację skrętu, zapewniając płynność i lekkość manewru, niezależnie od terenu. Real Joy to więcej niż narty; to obietnica niezapomnianych wrażeń na każdym skrawku stoku.

Z nową geometrią i stałym kątem rampowym wiązań, Real Joy wyznacza standardy w uniwersalności i efektywności skrętu, umożliwiając narciarkom eksplorowanie tras o zróżnicowanym promieniu z mniejszym wysiłkiem. Każdy element został zaprojektowany, by maksymalizować radość z jazdy, minimalizując jednocześnie zmęczenie, co pozwala na dłuższe i bardziej satysfakcjonujące dni na stoku.

Rdzeń z drewna topoli w Real Joy to gwarancja błyskawicznej reaktywności i żywiołowego przekazu energii, a talia o szerokości 75 mm to klucz do zwinnych, szybkich przejść między skrętami. Każda narciarka odkryje w sobie nowe możliwości, czerpiąc radość z każdego skrętu, zwiększając swoją pewność siebie i umiejętności na każdym poziomie zaawansowania.

Seria nart JOY została wzbogacona o technologię LYT, co stworzyło zupełnie nową jakość narciarstwa kobiecego. Każdy model narty z serii JOY został zaprojektowany indywidualnie, aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, na każdym terenie i poza trasą.

Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza, co pozwala na jeszcze lepsze kontrolowanie narty. W tym roku, linia Joy została jeszcze bardziej udoskonalona, aby zapewnić jeszcze większą wydajność. Pogrubiony profil na dziobach i piętkach zapewnia idealną elastyczność i jeszcze lepsze prowadzenie nart.

Seria JOY to ponadczasowa klasyka z technologią LYT, która zrewolucjonizowała świat narciarstwa kobiecego. Każdy model został zaprojektowany indywidualnie, aby zapewnić maksymalną wszechstronność i zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i doświadczonych narciarek.

Dzięki technologii Full Heel Release (FHR), wiązania Protector SLR 10 zapewniają inteligentne wypięcie w 180° w płaszczyźnie bocznej i pionowej, co minimalizuje ryzyko kontuzji kolan i dolnej części nóg w przypadku upadku do przodu lub do tyłu ze skręceniem ciała.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 121-75-107
PROMIEŃ 13,1m / 163cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 143, 148, 153, 158, 163 cm  
WIĄZANIE Protector SLR 10 GW/ 100930
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
v_shape

LYT-TECH
W tej technologii wykorzystywany jest najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci. Narty i buty w koncepcie LYT TECH zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku.

EMC F
EMC F to specjalna płytka ceramiczna, która jest umieszczona na przedniej części narty. Dzięki niej energia, którą narty otrzymują podczas jazdy, jest przetwarzana na energię elektroniczną. Ta energia elektroniczna jest następnie wykorzystywana do redukcji negatywnych wibracji, które mogą powodować dyskomfort podczas jazdy. W ten sposób, dzięki EMC F, jazda na nartach staje się bardziej komfortowa i przyjemna.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

NOWY DESING DZIOBÓW
Nowa wyszczuplona linia dziobów zapewnia płynną inicjację skrętu i lepszą kontrolę.

KOBIECY CAMBER
Kobiecy camber w nartach Head charakteryzuje się bardziej elastyczną i łagodną konstrukcją niż w przypadku camberu stosowanego w nartach męskich. Dzięki temu kobiety, które korzystają z nart z takim camberem, mogą łatwiej kontrolować i manewrować nartami, a także lepiej wykorzystać ich potencjał na stokach.

SPECJALNY KOBIECY FLEX 
Bardziej miękki flex w środkowej części nart oznacza równomierne rozłożenie nacisku na narty.

SUPER LEKKA DYSTRYBUCJA WAGI
Technologia ta polega na umieszczeniu lekkich materiałów, takich jak carbon czy Graphene, w strategicznych miejscach na nartach, tak aby uzyskać równomierne rozłożenie wagi. Dzięki temu, narty z super lekką dystrybucją wagi charakteryzują się lżejszą i bardziej wyważoną konstrukcją, co pozytywnie wpływa na kontrolę, precyzję oraz komfort jazdy.

NOWE TALIOWANIE
Nowe taliowanie i wydłużony promień skrętu gwarantują bardziej stabilną jazdę i pewność podczas zmiany krawędzi.

power

KONSTRUKCJA POWER SIDEWALL JACKET
RDZEŃ KOMPOZYTOWO-DREWNIANY
Rdzeń drewniany otoczony kompozytową warstwą. Ściany boczne ABS oraz zaokrąglona górna warstwa zewnętrzną zapewniają pełną ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami. Rdzeń drewniany stabilizuje wibracje i gwarantuje płynną jazdę ambitnym narciarzom.

NOWY KĄT RAMPOWY PŁYTY  
Lepszy balans niezależnie od rozmiaru butów zapewnia większą pewność jazdy we wszystkich fazach skrętu- zarówno przy szybkiej, jak i wolnej jeżdzie.

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

rocker1

ALLRIDE ROCKER
W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego, oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!