Narty Fischer RC One 74 2021 + RS 10 GW

ID: L00471

[sprawdź opinie]

  • Producent: Fischer
  • Dostępność: Brak Brak
  • 2 249,00 zł
  • Niedostępny

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Idealne narty dla średnio-zaawansowanych narciarzy na całodniową zabawę na śniegu. Stabilne i łatwe w prowadzeniu dzięki nowej technologi Turn Zone oraz geometrii Triple Radius.Posiadacze tego modelu mogę podnosić swoje umiejętności nie męcząc się co jest bardzo istotne dla rekreacyjnego narciarza.Jazda na tych nartach to czysta przyjemność.

Fischer RC ONE 2021 to zupełnie nowa linia nart, przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Cechuje je niespotykana łatwość prowadzenia, skrętność i zredukowana waga. Pozwolą stawić czoła wyzwaniom każdego terenu, niezależnie od warunków trasy i stopnia jej nachylenia. Narta zwrotna, zwinna w każdych warunkach taka jest nowa RC PRO. Zastosowany w niej zupełnie nowy system Tour Zone sprawia że narta jest czuła na każdy ruch natomiast dzięki zastosowaniu nowego , lekkiego kompozytu BAFATEX z którego wykonane są dzioby i piętki nart narta jest mniej obciążona na najbardziej skrajnych partiach, a to wszystko prowadzi do idealnego wyważenia narty. Fischer RC One reagują niezwykle szybko na inicjacje skrętu, są dynamiczne i moja w sobie to coś. Narty RC One 2021 to Progressor ale turbo doładowany pod każdym względem.

 

SPECYFIKACJA:

TALIOWANIE 122-74-104
PROMIEŃ 14m / 167cm
WAGA 1900g/ 171cm
DŁUGOŚĆ 153, 160, 167, 174 cm 
WIĄZANIE RS 10
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10TECHNOLOGIE:

TRIPLE RADIUS
Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

bafatex

BAFATEX
Nowo wprowadzony przez Fischer'a materiał do konstrukcji nart. Niesamowity stosunek wytrzymałości do wag

ON PISTER ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

turn zone

TURN ZONE
Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!