Narty Fischer RC4 RCS Black 2023 + Protector PR 11 GW

ID: A07722#T41522#155

  • Producent: Fischer
  • Kod prod.: A07722
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 3 229,00 zł 2 359,00 zł
  • oszczędzasz 870 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Fischer RC4 RCS Black 2023 w połączeniu z najnowszymi wiązaniami Protector PR 11 GW to prawdziwa petarda w świecie narciarskim.  RC4 RCS Black to dynamiczne narty, które mogą pokonywać zarówno krótkie, jak i dłuższe zakręty. Podstawą nart jest drewniana konstrukcja wzmocniona podwójnym Titanalem o grubości 0,5 mm.

Narty Fishera RC4 RCS to uniwersalne narty. Dzięki swej unikalnej konstrukcji zapewnią doświadczonemu użytkownikowi pełną swobodę działań, dostosowując się do jego intencji i umożliwiając mu wykonywanie zarówno szybkich i ostrych jak również dłuższych zwrotów.

Jej charakterystyczny design oraz żółto-czarna kolorystyka świetnie przyciągają oko fanom marki Fischer, zwracając uwagę całego stoku. Wszystko to składa się na znakomity produkt, który dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas zimowego wypoczynku. Jej kształt, smukłość i ślizg w nogach sprawnego narciarza pozwolą błyskawicznie i pewnie poruszać się w jednym kierunku: w dół stoku.

Całkowicie nowe wiązanie Protector PR 11 GW z technologią Full Heel Release (FHR) oferuje maksymalne bezpieczeństwo, dzięki stałym wartościom wypięcia przy upadkach.
Innowacyjna technologia Full Heel Release (FHR) obiecuje wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki znacznemu zmniejszeniu sił wypięcia przy upadkach w przód, a zwłaszcza w skręcie do tyłu. Dzięki inteligentnemu wypięciu pięty o 180°, w poziomie i pionie, obciążenie kolana jest znacznie zmniejszone, zapewniając bezpieczniejszą jazdę na nartach. Prowadzi to do znacznego zmniejszenia i złagodzenia urazów kolan. Ponieważ wiązanie oparte jest na naszej technologii PowerRail, współpracuje ze wszystkimi nartami z fabrycznie zamontowanym PR Base. Dodatkowo wiązanie jest kompatybilne z systemem GripWalk i może być używane z butami narciarskimi alpejskimi i GripWalk. Ta innowacja w wiązaniach jest dla wszystkich narciarzy na stoku, zarówno młodych jak i starszych, początkujących jak i zaawansowanych. Oprócz innowacyjnej technologii Full Heel Release w pięcie, palce wiązania Protector oferują wszystkie funkcje bezpieczeństwa FISCHER, takie jak AFS, TRP toe system i Full Diagonal toe.

Narta wyposażona w płytę Allride, która jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 257mm do 380mm.

Fischer RC4 to flagowa seria od marki Fischer. Klasyczne wcale nie oznacza nudne, wręcz przeciwnie. RC4 to szybkość, zwinność, płynność wykonywania skrętów oraz doskonałą przyczepność krawędzi, a to wszystko w eleganckim, minimalistycznym designie ze sztandarowymi barwami Fischer'a. Seria RC4 swój sukces zawdzięcza niepowtarzalnej geometrii dzięki czemu narty co roku są w czołówce najlepszych nart na świecie. Narty z linii RC4 są przeznaczone dla osób, które preferują dynamiczną, sportową jazdę. Wszystkie modele z tej serii zostały wykonane z wręcz przesadną starannością i dbałością o każdy detal, począwszy od inżynierskiej fazy projektowania, a skończywszy na linii produkcyjnej.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 116-68-100
PROMIEŃ 14.5m / 165 cm
WAGA 1830g / 165 cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 150, 155, 165, 170, 175 cm
WIĄZANIE Protector PR 11 GW / T41522
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

TECHNOLOGIE

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION
Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

FHR
Technologia Full Heel Release zapewnia inteligentne wypięcie 180° w płaszczyźnie pionowej i poziomej, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała. Funkcja FHR może ograniczyć urazy więzadła krzyżowego przedniego o ponad 50%.

 

DWUSTRONNY RUCH + DIAGONALNA PIĘTA
Małe, krótkotrwałe siły są absorbowane przez 7 mm dwustronny ruch PROTECTORA. Ta elastyczność pozwala uniknąć przedwczesnych zwolnień. Natomiast większe siły, które przekraczają ustawienie zwolnienia, spowodują przesunięcie pięty o pełne 7 mm, w którym to momencie PROTECTOR obraca się o 30° w celu zwolnienia buta narciarskiego.

TITANAL 0.5mm
Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

ON PISTE ROCKER
Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

PŁYTA ALLRIDE
Płyta jest szersza i niższa dla poprawienia przenoszenia siły. System łączy wiązanie z nartą, umożliwiając jej swobodne wygięcie się pod butem. W rezultacie otrzymuje się dużo lepsze trzymanie krawędzi i niezakłócony tor jazdy w łuku. Dodatkowe zalety to: bez narzędziowa regulacja w zakresie od 255mm do 378mm.

ŚLIZG SPIEKANY (SINTERED BASES)
Ślizg spiekany bardzo dobrze wchłania wosk, znacznie szybszy od ślizgu tłoczonego. Posiada bardzo długą żywotność.


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!