Narty Head Supershape E-Original 2024 + PRD 12 GW

ID: 313393#100856#163

  • Producent: Head
  • Kod prod.: 313393 100856
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 4 200,00 zł 2 519,00 zł
  • oszczędzasz 1681 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Odkryj nową generację nart Head Supershape e-Original 2024 - rewolucyjny sprzęt dla doświadczonych miłośników carvingu i slalomowych skrętów. Z wykorzystaniem najnowszej technologii EMC, te maszyny do jazdy na trasie zapewniają płynniejszą i bardziej stabilną jazdę poprzez redukcję negatywnych wibracji. Dodatkowo, innowacyjna technologia Graphene gwarantuje doskonały balans i kontrolę poprzez optymalne rozłożenie masy.

Head Supershape e-Original 2024 to połączenie najwyższej jakości i sportowej charakterystyki, której oczekują wymagający entuzjaści sportów zimowych. Ta najnowsza propozycja od marki Head to narty, na które możesz zawsze liczyć - niezależnie od Twojego stylu jazdy i umiejętności.

Dzięki nowej konstrukcji, narty posiadają większą powierzchnię rdzenia drewnianego, a lekka charakterystyka Graphene umożliwiła użycie grubszej i szerszej warstwy aluminium. To pozwoliło na uzyskanie bardziej reaktywnej i dynamicznej jazdy. Graphene umieszczony w części środkowej narty zapewnia harmonijne wygięcie, łatwiejsze zakrawędziowanie i szybką zmianę krawędzi.

Head Supershape e-Original 2024 to nowoczesne narty, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również zastosowaniem najnowszych technologii. To idealny wybór dla tych, którzy chcą cieszyć się najlepszym sprzętem podczas zimowych wakacji.

Narty opcjonalnie można zakupić z wiązaniem Protector PR 13 GW . Wiązania Protector wyposażone jest dodatkowo w system FHR dzięki czemu piętka pracuje w poziomie i pionie który umożliwia dodatkowe, bezpieczne wypięcie pięty w zakresie 180°. Rozwiązanie to podnosi jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa, przez co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów wiązadeł, kolan i ścięgien podczas upadku.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA
TALIOWANIE 129-66-107
PROMIEŃ 12,1m / 170cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI 156, 163, 170 cm  
WIĄZANIE PRD 12 GW/ 100856
ZAKRES REGULACJI WIĄZANIA 259-382 mm
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

era30

ERA 3.0
Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

DZIOBY
Technologia ERA 3.0 S z profilem rocker i konstrukcją dziobów opracowanymi na miarę do każdego modelu  

ŚLIZG UHM C
Materiał używany do produkcji powierzchni ślizgowych. Jest to materiał złożony z ultra wysoko-mocnych włókien polietylenowych, które są połączone w sieć krystaliczną. Ślizg UHM C oferuje lepszą wytrzymałość na ścieranie, wyższą szybkość i lepsze właściwości ślizgowe.

graphenbuty

GRAPHENE
Najlżejszy, najcieńszy i najbardziej wytrzymały materiał na świecie występuje w sprzęcie HEAD. Jest twardszy niż diament i ponad 300 razy bardziej wytrzymały niż stal – przy grubości zaledwie jednego atomu. Z tego najbardziej zaawansowanego materiału na świecie możesz korzystać podczas jazdy na nartach, wybierając lżejszy i trwalszy sprzęt. Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. 

wc sandwich cap

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP
To idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

RDZEŃ DREWNIANY
Rdzeń drewniany jest jednym z kluczowych elementów wpływających na charakterystykę jezdną narty. Rdzeń stanowi podstawową część narty, na której opierają się pozostałe elementy konstrukcyjne, takie jak laminaty, profile i powierzchnie ślizgowe.

STRUKTURA RACE RD 
Struktura ta obejmuje kilka elementów, które mają na celu poprawić właściwości nart w trakcie jazdy na twardym i lodowym podłożu oraz zwiększyć kontrolę i precyzję. Narty z serii Race RD są przeznaczone dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy, którzy poszukują maksymalnej wydajności i szybkości na stoku.

rocker2

SPEED ROCKER
Twarde trasy już nie straszne – delikatne podniesienie przedniej części narty i tradycyjny camber, czyli doskonałe osiągi, łatwa inicjacja skrętu i uniwersalność w miękkim śniegu. 10% rocker i 90% camber wystarczy, aby wydostać to co najlepsze z jazdy na krawędziach i zapanować nad skrętem. Speed Rocker w nartach HEAD to zabójcza broń i kontrola. Jest szybka. A Ty? 


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!