Narty potestowe Head Worldcup Rebels e-GS Pro + FF ST 14X

ID: S110I305#177

  • Producent: Head
  • Kod prod.: S110I305
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 72h
  • Historia ceny
  • 2 000,00 zł 1 800,00 zł
  • oszczędzasz 200 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Narty potestowe w porównaniu do typowych używanych nart, charakteryzują się lepszym stanem. Ich różnicą jest to, że nasze narty potestowe spędziły kilka lub kilkanaście dni na stoku w bardzo dobrych alpejskich warunkach.

Odkryj Worldcup e-GS Rebel Prosportowe arcydzieło, stworzone z myślą o ambitnych zawodnikach-amatorach oraz narciarskich wirtuozach, pragnących dominować na stoku z każdym zjazdem. Te wyjątkowe narty przyciągają uwagę nie tylko innowacyjną szatą graficzną, która wyraża ich dynamiczny charakter, ale także zaawansowaną technologią HEAD EMC, zapewniającą nieporównywalną precyzję i kontrolę nad każdym skrętem.

WorldCup e-GS Rebel Pro to synonim inżynieryjnej doskonałości i narciarskiej pasji, połączonych w celu dostarczenia niezrównanej wydajności. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii EMC od HEAD, te narty oferują wyjątkową stabilność oraz redukcję drgań, umożliwiając zawodnikom-amatorom i ekspertom narciarskim osiąganie nowych rekordów prędkości z niezachwianą pewnością.

WC e-GS Rebel Pro nie tylko podnoszą poprzeczkę w kategorii sportowych osiągów, ale również stanowią wizualne wyzwanie dla konwencji, dzięki czemu każdy zjazd zamienia się w ekspresję stylu i technicznej perfekcji. Przeznaczone dla tych, którzy nie uznają kompromisów w dążeniu do narciarskiej doskonałości – WC e-GS Rebel Pro definiują nowe standardy dla ambitnych zawodników, gotowych na podbój każdej trasy.

SPECYFIKACJA
PROMIEŃ 22m / 177 cm
DŁUGOŚĆ 177 cm  
WIĄZANIE Freeflex ST 14 / X
ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE
graphene

GRAPHENE
Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

EMC

EMC - ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT
To gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilnoś


dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!