Zestaw skiturowy Dynafit Seven Summit Set Lime Yellow + Radical Long Travel 2024

ID: 49163#2501#158

  • Producent: Dynafit
  • Kod prod.: 49163 2501
  • Dostępność: Mało Mało
  • Czas wysyłki: do 24h
  • Historia ceny
  • 5 549,90 zł 4 299,00 zł
  • oszczędzasz 1250.9 zł

Potrzebujesz pomocy?

Oblicz_raty_duckblue

Gotowy złożony zestaw do skitouringu, składający się z nart Seven Summits Plus, wiązań Radical Long Travel i fok Seven Summits. To model skierowany do osób, które poszukują idealnego balansu pomiędzy łatwością podejścia a płynnością zjazdu. Narty dostępne są w rozmiarach od 149 do 182 cm. Seven Summits to klasyczna narta Dynafit, która powraca po totalnej metamorfozie do kolekcji.

Model nart Dynafit Seven Summits Plus wykonany został przy użyciu rdzenia z drzewa topoli i konstrukcji Full Sidewall. Rdzeń zapewnia nartom odpowiednią sztywność, a pełna ścianka boczna ABS ułatwia transfer siły skrętu na narty. W nartach skiturowych Dynafit Seven Summits Plus wykorzystano również włókno węglowe, aby poprawić ich sztywność. Dzięki zwiększonemu promieniu skrętu narty są też bardzo tolerancyjne. Inicjacja skrętu jest dużo łatwiejsza na stoku, jak i trasach poza nim. Model świetnie sprawdzi się w każdych warunkach śniegowych i zróżnicowanym terenie, także dzięki Tip i Tail rocker na przodach i tyłach nart.

Do nart Dynafit Seven Summits zamontowano wiązanie Dynafit Radical Long, które świetnie sprawdzi się zarówno na podejściach, jak i podczas zjazdów. Dzięki technologii Step in Side Towers w wiązaniu Dynafit Radical Long, czubek buta opiera się na specjalnie skonstruowanych bolcach, dzięki czemu łatwiej jest wpiąć buty w wiązanie.
Wydajne podczas chodzenia dzięki Speed Step Climbing Aid w trzystopniowym systemie podparcia, które w bardzo łatwy i szybki sposób można regulować kijkiem. Znakomicie przenoszą siłę podczas zjazdu, pozwalając zachować pełnie bezpieczeństwa przy zachowaniu przyjemności i komfortu jazdy.

Do wiązań można zamocować noże lodowe (Crampons), które są szybkie w montażu, wymagając zaledwie dwóch ruchów. Dodatkowo w zestawie skistopery, dzięki nim po wypięciu narta zawsze pozostanie przy nodze.

Wiązanie Radical Long Travel oferuje 50-milimetrowy zakres regulacji rozstawu. Ogromny komfort chodzenia. Radical ma dwa podnośniki pięty, które można szybko i łatwo zamontować lub dezaktywować za pomocą kija narciarskiego. Wiązanie można regulować w skali DIN - od 4 do 10.

Uzupełnieniem zestawu są foki narciarskie Seven Summits Plus marki POMOCA, łączące naturalny moher z nylonem. Rozpakuj i jedź na nartach!

SPECYFIKACJA
PRZEZNACZENIE Skitouring
TALIOWANIE 114-84-103 (166 cm)
PROMIEŃ 18,5m/ 166cm
PRODUKOWANE DŁUGOŚCI  158, 166, 174, 182 cm
WAGA ZESTAWU  2002g/ 166 cm
WIĄZANIE Radical Long Travel
MOŻLIWOŚĆ PRZYMOCOWANIA HARSZLI  Tak (Crampons)
SIŁA WYPIĘCIA  4-10 DIN
WYSOKOŚĆ PIĘTKI  3 wysokości
ZAKRES REGULACJI  + - 25 mm
FOKI Docięte, dedykowane foki marki Pomocą w zestawie

 

TECHNOLOGIE

FULL SIDEWALL
Mniejsza ilość laminatu na bokach materiału wpływa dodatnio na wagę.

SINGLE RADIUS
Jednakowy promień skrętu dla całej długości narty.

CONSTANT CHARACTERISTICS
Doskonałe prowadzenie narty bez względu na jej długość, optymalny dobór rockera i taliowania do każdej długości nart.

primaloft

STEP IN SIDE TOWERS
Specjalna konstrukcja przodu wiązań sprawia, że przy wpinaniu buty są naprowadzane na właściwe miejsce. Dzięki temu w terenie łatwiej zapina się narty skiturowe.

primaloft

SPEED STEP CLIMBING AID
Łatwa i bardzo szybka zmiana dwóch wysokości piętki za pomocą kijka lub ręki.

 

 

dobór sprzętu ankieta

porady narciarskie

trojan sport opinie

karta podarunkowa trojan sport

profesjonalny serwis wypozyczalnia

Newsletter

Bądź zawsze na czasie

zAPISZ SIĘ, A W PREZENCIE OTRZYMASZ DARMOWY PORADNIK DLA NARCIARZY!